Hlavní navigace

Lidl stahuje krájená rajčata. Mohou v nich být plasty

Autor: Lidl
Redakce

Společnost Lidl preventivně stahuje krájená rajčata v plechu. Není vyloučeno, že by se v nich mohly vyskytovat plastové částice.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Řetězec Lidl z důvodu preventivní ochrany spotřebitelů stahuje z oběhu výrobek „Italiamo“ Krájená rajčata s bazalkou. Není vyloučeno, že by se ve výše uvedeném výrobku mohly vyskytovat plastové částice. „Z důvodu možného poranění při konzumaci je zákazníkům doporučeno tuto informaci brát vážně a uvedený výrobek nekonzumovat,“ stojí v oficiálním upozorněním vyvěšeném na webu Lidl.cz.

Dotčený výrobek:

„Italiamo“ Krájená rajčata s bazalkou 425 ml

Datum minimální trvanlivosti: 31. 12. 2020

Šarže: L327NDB 6A-31/12/2020 SI LB 224

Tento výrobek byl prodáván v prodejnách společnosti Lidl, avšak aktuálně by se v prodejnách jimž neměl nacházet, byl stažen. V případě, že jste uvedený výrobek zakoupili, můžete jej vrátit do jakékoli prodejny Lidl. Peníze vám budou vráceny i bez předložení pokladního dokladu.

Ostatní rajčata jsou v pořádku

Stahování se týká pouze výrobku „Italiamo“ Krájená rajčata s bazalkou 425 ml s datem minimální trvanlivosti 31. 12. 2020 a šarží L327NDB 6A-31/12/2020 SI LB 224. Ostatní výrobky prodávané v prodejnách Lidl, včetně výrobků značky „Italiamo“, nejsou tímto opatřením dotčeny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).