Hlavní navigace

Lehčí je kolo ukrást, než pojistit

17. 6. 2010

Sdílet

Pojistit individuálně jízdní kolo je skoro nemožné. Ostatní produkty kolo chrání s množstvím výluk tak, že snazší práci má zloděj s ukradením kola než vy se získáním plnění.  V dřívějším článku Jak dostat z pojišťovny peníze za ukradené kolo? na serveru Měšec.cz jste si mohli přečíst obecné pojmy, které můžete nalézt v pojistných podmínkách, a rady, na co se při pojištění kol zaměřit.

Pojistit individuálně jízdní kolo je skoro nemožné. Ostatní produkty kolo chrání s množstvím výluk tak, že snazší práci má zloděj s ukradením kola než vy se získáním plnění. 

V dřívějším článku Jak dostat z pojišťovny peníze za ukradené kolo? na serveru Měšec.cz jste si mohli přečíst obecné pojmy, které můžete nalézt v pojistných podmínkách, a rady, na co se při pojištění kol zaměřit.

Nyní se server Měšec.cz zaměřil na konkrétní podmínky jednotlivých pojišťoven. A zjistil, že chcete-li si pojistit kolo, narazíte na minimální výběr, ale velkou řadu výjimek.

Přehled pojišťoven včetně jejich pravidel pro pojištění jízdních kol najdete v článku na serveru Měšec.cz.


Připravili jsme pro cyklisty:

Desatero cyklistiky

Typy kol – kupujeme nové / Aby kolo nezrezivělo… / Co je důležité pro jízdu / Oblečení na kolo aneb O počasí / Přepravujeme kolo: vlakem, autem, lanovkou / Co s sebou na výlet / Mapy a navigace / Doplňování energie, něco o zdraví / Kde jezdit v Česku?

Cyklostezky

50 vyzkoušených tras. Přidejte vaši oblíbenou!

Cykloservisy

Přes 200 servisů po celé ČR, najděte si ten nejvhodnější.


Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).