Hlavní navigace

Kam pro bedýnky: nové přírůstky do adresáře

7. 9. 2010

Sdílet

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!  Adresář Kam pro bedýnky na www.bio-info.cz byl aktualizován o čtyři další bedýnkové systémy. Bedýnky Dvůr: Tato skupina funguje kolem ekofarmy Dvůr Vyšínek u Zlonic u Prahy, která každý týden zaváží předplacenou část své úrody na Prahu 6. Nabízené produkty, například ovoce, zelenina, brambory, ořechy, byliny, mošty a vejce jsou v bio kvalitě.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Adresář Kam pro bedýnky na www.bio-info.cz byl aktualizován o čtyři další bedýnkové systémy.

Bedýnky Dvůr: Tato skupina funguje kolem ekofarmy Dvůr Vyšínek u Zlonic u Prahy, která každý týden zaváží předplacenou část své úrody na Prahu 6. Nabízené produkty, například ovoce, zelenina, brambory, ořechy, byliny, mošty a vejce jsou v bio kvalitě.

„Bývalý panský dvůr ve Vyšínku je státem chráněnou kulturní památkou – při návštěvě můžete shlédnout barokní sýpku s původním interiérem z roku 1739, nebo se povozit na koni, chováme 4 koně,“ číká paní Alena Karafiátová, majitelka.

Bedýnky Hostivice: tento bedýnkový systém provozuje paní Markéta Černá ve své prodejně biopotravin BioHostivice. "Čerstvé bioprodukty bereme od pana Kořenka z biofarmy Ředhošti. Přibližně 45 zákazníků si pro bedýnky jezdí každý týden k nám do prodejny. Zájem je veliký a stoupá, ale produkční kapacita biofarmy nám nedovoluje přibrat další zákazníky, " říká paní Černá.

Bedýnky Country Life: Biobedýnky Country Life nabízejí zákazníkům sezónní biozeleninu, která byla vypěstována na ekofarmě Country Life v Nenačovicích u Berouna nebo na jiných tuzemských ekofarmách.
„Biobedýnky Country Life si zákazníci mohou objednávat ve dvou velikostech – malá za 200 Kč a velká za 400 Kč. Složení a bohatost bedýnek se liší podle toho, co se právě na poli a v sadu sklízí,“ říká Helena Mišková z firmy Country Life.

Biocontent: Čerstvou biozeleninu a ovoce ze svého Hospodářství Heřmánky poblíž České Lípy každý druhý týden rozváží svým zákazníkům paní Zuzana Macurová. „Hospodářství Heřmánky se nachází v nádherné krajině Kokořínské chráněné oblasti s výhledem na zdejšího velikána Vlhošť. Zavážíme bedýnky do Benátek nad Jizerou, Mnichova Hradiště a Mělníka, další odběrná místa v našem regionu hledáme,“ říká Zuzana Macurová. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).