Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Je náš sexuální život (alespoň) uspokojivý? od Tom - Já bych to mohl dělat kdykoliv a kdekoliv....

 • 11. 4. 2011 22:46

  Tom (neregistrovaný) ---.56.broadband3.iol.cz

  Já bych to mohl dělat kdykoliv a kdekoliv. Bohužel partnerka není stejně naladěná... Dřív jsme to spolu dělali několikrát denně, dnes po 7mi letech vztahu jsem rád, když je to jednou nebo dvakrát do týdne, což mi teda nestačí a chodit spát s tvrdým - to je děs!

  Úplně by mi stačilo souložit alespoň jednou denně, ale ne, nejde to - bolí hlava, pohádala se s matkou, moc práce v práci, má starost o prarodiče, únava. Není nám ani třicet a přijdu si občas jako kdybych snad žil s důchodkyní!

  Nejhorší na tom je, že mi jedna mladá holka teď začla psát vzkazy o tom jak mě miluje atd. - no po pravdě si myslím, že ani ne tak mě jako spíš moje prachy (jsem majitelem korporace), ale jsou to vážně MUKA!!

  Vlastní parnerka se mnou spát chce velice sporadicky a ještě se musím dívat jak se kolem mě točí takový nadržený, kozatý, blonďatý kotě s kulanou prdelkou a stále zůstat věrnej... Někdy se sám sobě divím :-))

 • 15. 4. 2011 10:24

  Josef (neregistrovaný) ---.135.broadband15.iol.cz

  Kozatý kotě... bych neváhal ani chvíli a už bych ji klátil.

  V něčem jsem podobný typ jako vy. Můžu pořád, každý den a i několikrát bezprostředně za sebou. Po 15ti letech manželství to neděláme vůbec. Kvůli ženě samozřejmě. Je to fakt peklo. Jenže nejsem majitelem korporace, takže ačkoliv se celkem udržuju, nikdo se kolem mě netočí a na shánění a vydržování milenky nemám ani čas ani peníze - jsem rád, že uživím rodinu.

  Takže - vybodněte se na to, že to je možná láska k penězům a ne k vám a dopřejte si toho, co doma nemáte. Manželství není vězení a nejste povinen se trápit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).