Hlavní navigace

Hrad Kost ovládne Čarodějnický kongres

Denisa Křížová

25. až 26. července se v areálu hradu Kost na Jičínsku uskuteční již šestý Čarodějnický kongres. Na své si zde přijdou vyznavači magie, tajmena, astrologie a léčitelství. Informoval o tom server Novinky.cz. Akce se zúčastní tuzemští i zahraniční léčitelé, numerologové, věštci, kteří návštěvníků nabídnout pomoc při řešení zdravotních, partnerských i dalších problémů. Připravena bude i kouzelnická show, hudební a divadelní představení.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

25. až 26. července se v areálu hradu Kost na Jičínsku uskuteční již šestý Čarodějnický kongres. Na své si zde přijdou vyznavači magie, tajmena, astrologie a léčitelství. Informoval o tom server Novinky.cz.

Akce se zúčastní tuzemští i zahraniční léčitelé, numerologové, věštci, kteří návštěvníků nabídnout pomoc při řešení zdravotních, partnerských i dalších problémů. Připravena bude i kouzelnická show, hudební a divadelní představení.

Pro příznivce okultních věd budou přichystány přednášky, například o léčení pomocí pijavic či o takzvaném rekonektivním léčení. Součástí kongresu bude prodej knih, léčivých obrazů a kamenů či věcí pro zdraví a čarování.

Čarodějnický kongres na Kosti každoročně naláká několik tisícovek návštěvníků. Jen minulý rok se akce zúčastnily na čtyři desítky léčitelů, astrologů a odborníků, kteří lidem četli z ruky či z kávové sedliny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).