Hlavní navigace

Hrad Kost ovládne Čarodějnický kongres

Sdílet

25. až 26. července se v areálu hradu Kost na Jičínsku uskuteční již šestý Čarodějnický kongres. Na své si zde přijdou vyznavači magie, tajmena, astrologie a léčitelství. Informoval o tom server Novinky.cz. Akce se zúčastní tuzemští i zahraniční léčitelé, numerologové, věštci, kteří návštěvníků nabídnout pomoc při řešení zdravotních, partnerských i dalších problémů. Připravena bude i kouzelnická show, hudební a divadelní představení.

25. až 26. července se v areálu hradu Kost na Jičínsku uskuteční již šestý Čarodějnický kongres. Na své si zde přijdou vyznavači magie, tajmena, astrologie a léčitelství. Informoval o tom server Novinky.cz.

Akce se zúčastní tuzemští i zahraniční léčitelé, numerologové, věštci, kteří návštěvníků nabídnout pomoc při řešení zdravotních, partnerských i dalších problémů. Připravena bude i kouzelnická show, hudební a divadelní představení.

Pro příznivce okultních věd budou přichystány přednášky, například o léčení pomocí pijavic či o takzvaném rekonektivním léčení. Součástí kongresu bude prodej knih, léčivých obrazů a kamenů či věcí pro zdraví a čarování.

Čarodějnický kongres na Kosti každoročně naláká několik tisícovek návštěvníků. Jen minulý rok se akce zúčastnily na čtyři desítky léčitelů, astrologů a odborníků, kteří lidem četli z ruky či z kávové sedliny.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).