Hlavní navigace

Farmářský trh Náplavka zahajuje sezónu a chystá zabijačku

Farmářské tržiště Náplavka startuje 16. února 2013 svojí třetí sezónu na Rašínově nábřeží.  Všichni prodejci, farmáři a prvovýrobci přijedou na Náplavku s tradičním sezónním sortimentem, který se každý měsíc drobně mění a přizpůsobuje ročnímu období. O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce O týden později, 23. února 2013 mohou návštěvníci Náplavky ochutnat zabijačkové speciality a také si poslechnout živou muziku. Kromě zabijačkových výrobků můžete nakoupit pečivo, sýry, jogurty, tvarohy, mléko,…
Redakce
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Farmářské tržiště Náplavka startuje 16. února 2013 svojí třetí sezónu na Rašínově nábřeží. 

Všichni prodejci, farmáři a prvovýrobci přijedou na Náplavku s tradičním sezónním sortimentem, který se každý měsíc drobně mění a přizpůsobuje ročnímu období.

O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce

O týden později, 23. února 2013 mohou návštěvníci Náplavky ochutnat zabijačkové speciality a také si poslechnout živou muziku. Kromě zabijačkových výrobků můžete nakoupit pečivo, sýry, jogurty, tvarohy, mléko, ryby, hovězí a vepřové maso, kuřata, kachny, králíci, ale také dorty a zákusky, oříšky, koření, a pokud nebude mrznout tak i českou sezónní zeleninu a ovoce.

I tuto sezónu se můžete těšit na farmářské slavnosti, oslavující tradiční české komodity a zvyky – Velikonoce, první chřest, jahody, dýně a řadu dalších.

tipli

O všech událostech budou pořadatelé informovat na webových stránkách www.farmarsketrziste.cz a na Facebooku.

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).