Hlavní navigace

Farmářské trhy v Příbrami byly – a budou!

29. 7. 2010

Sdílet

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu… První Farmářské trhy Obora v Příbrami proběhly v sobotu 24. července. A protože proběhly úspěšně, rozhodli se pořadatelé pro repete.

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY

Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu…

První Farmářské trhy Obora v Příbrami proběhly v sobotu 24. července. A protože proběhly úspěšně, rozhodli se pořadatelé pro repete.

Na Dvořákovo nábřeží Horní Obory v sobotu nakonec dorazilo dvacet prodejců, z nichž mnozí skončili vyprodáni. Návštěvnost pořadatelé odhadují minimálně na 3 tisíce lidí.

Přijďte v sobotu 21. srpna od 8 do 12 nakoupit lokální produkty od farmářů a výrobců a podpořte tak obnovení tradice konání trhů v Příbrami.

„Těším se, že dáme šanci těm, kteří něco dobrého tvoří a nabídneme Příbrami zbrusu nové dobroty,“ říká za organizátory trhu Michael Shrbený.

Pokud se chcete podívat na Farmářské trhy očima amatérských pořadatelů, můžete zde:http://cen­trumobora.cz/re­kapitulace_trhy­.php

Chcete pravidelně nacházet aktuální přehled farmářských trhů na svém facebooku?

Stačí se přidat ke stránce serveru Vitalia.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).