Hlavní navigace

Farmářské trhy mrznou, ale nebalí

13. 2. 2012

Sdílet

 Autor: Pixdaus.com
V období tradičních masopustů se chystá hned několik akcí, kdy je prodej farmářských produktů doplněn zabijačkou či masopustní zábavou. Budou se konat i mrazech?

V tomto týdnu sice avizujeme několik trhů, které již prodávají, a k tomu nějaké další, jenž plánují zahájení sezóny. Vzhledem k počasí ale doporučujeme raději vždy před návštěvou trhu ověřit na webu pořadatelů, zda se trh kvůli mrazu přeci jen neruší nebo nepřesouvá na později.

Kontakty naleznete vždy u konkrétního trhu:


Autor: Pixdaus.com

Farmářské trhy se konají kvůli mrazům jen omezeně

Zahajovat mají například trhy v Žatci a Šlapanicích, sezónu otvírají Severočeské farmářské trhy a to hned na několika místech, tento týden v Chomutově a Mostě, další budou následovat, a to ve spojení s masopusty a zabijačkou.

I v mrazu zatím funguje Farmářská tržnice v Brně, prodejci jsou tu vždy v sobotu, a snad se podaří odložený start oblíbené pražské Náplavky. Trhy by tu měly začít od soboty 18. února. 

Pravidelné Farmářské tržiště na Jiřáku a Polabské farmářské trhy se konají pouze v případě oteplení, hlásí pořadatelé, sledujte proto aktuální informace.

Zimou se nedali odradit v pražských Modřanech  a plánují farmářské trhy s Valentýnským jarmarkem. Kromě obvyklých trhů, tedy vždy v pondělí a ve čtvrtek 9–17 hodin, bude na Sofijském náměstí probíhat od 13. do 15. února také Valentýnský jarmark s programem. Laděný bude podle pořadatelů mysticky v irském duchu… více.

Všem pořadatelům i jejich zákazníkům budeme držet palce, ať se trhy vydaří!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).