Hlavní navigace

Farmářské trhy Černý Most dnes naposledy ve velkém stylu

29. 6. 2012

Sdílet

Trhy na Čerňáku přes prázdniny přejdou na úsporný režim. V pátek 29. 6. prodávají ale ještě v plné sestavě. Jak už jsme vás upozornili (Farmářský trh Černý Most brzy najede na letní režim), dnes v pátek 29.června v době od 10 do 19 hodin, se konají naposledy farmářské trhy na Černém Mostě v sestavě, na kterou jste zvyklí. Po dobu prázdnin trhy přecházejí na úsporný režim 3–5 stánků resp. pojízdných prodejen, které budou zajišťovat každý pátek možnost nákupu zeleniny a ovoce, masa a uzenin a…

Trhy na Čerňáku přes prázdniny přejdou na úsporný režim. V pátek 29. 6. prodávají ale ještě v plné sestavě.

Jak už jsme vás upozornili (Farmářský trh Černý Most brzy najede na letní režim), dnes v pátek 29.června v době od 10 do 19 hodin, se konají naposledy farmářské trhy na Černém Mostě v sestavě, na kterou jste zvyklí. Po dobu prázdnin trhy přecházejí na úsporný režim 3–5 stánků resp. pojízdných prodejen, které budou zajišťovat každý pátek možnost nákupu zeleniny a ovoce, masa a uzenin a rovněž pečiva.

poporodni_deprese

Provoz na druhém trhu téhož pořadatele, o.s. Pod Platany,na Rajské zahradě zůstává beze změny. Vždy ve středu od 10 do 19 hodin tu najdete kompletní sortiment.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).