Hlavní navigace

Den Darujte sebe!

26. 5. 2009

Sdílet

Tuto sobotu, 30. května se veřejnosti na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem) představí charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC). Jedná se o sportovně-zábavnou akci určenou pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího.

Tuto sobotu, 30. května se veřejnosti na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem) představí charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC).

Jedná se o sportovně-zábavnou akci určenou pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího.

Den Darujte sebe! pořádá DKC ve spolupráci s Městskou částí Praha 7 Vstup je zdarma. 

Přesný program akce budou pořadatelé doplňovat na stránkách DKC www.dkc.cz nebo stránkách projektu www.darujtese­be.cz. Více informací v tiskové zprávě.

Vitalia.cz je mediální partner

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).