Den Darujte sebe!

Tuto sobotu, 30. května se veřejnosti na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem) představí charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC). Jedná se o sportovně-zábavnou akci určenou pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího.

Tuto sobotu, 30. května se veřejnosti na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem) představí charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC).

Jedná se o sportovně-zábavnou akci určenou pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího.

Den Darujte sebe! pořádá DKC ve spolupráci s Městskou částí Praha 7 Vstup je zdarma. 

Přesný program akce budou pořadatelé doplňovat na stránkách DKC www.dkc.cz nebo stránkách projektu www.darujtese­be.cz. Více informací v tiskové zprávě.

Vitalia.cz je mediální partner