Hlavní navigace

Den Darujte sebe!

Helena Singerová

Tuto sobotu, 30. května se veřejnosti na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem) představí charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC). Jedná se o sportovně-zábavnou akci určenou pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího.

Doba čtení: 1 minuta

Tuto sobotu, 30. května se veřejnosti na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem) představí charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC).

Jedná se o sportovně-zábavnou akci určenou pro rodiny s dětmi. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího.

Den Darujte sebe! pořádá DKC ve spolupráci s Městskou částí Praha 7 Vstup je zdarma. 

Přesný program akce budou pořadatelé doplňovat na stránkách DKC www.dkc.cz nebo stránkách projektu www.darujtese­be.cz. Více informací v tiskové zprávě.

Vitalia.cz je mediální partner