Hlavní navigace

Charitativní projekt Darujte sebe! se uskuteční v letošním roce již po sedmé.

[Tisková zpráva] Praha, 16. března 2009 - I letos se představí veřejnosti na dvou stěžejních akcích charitativní projekt DARUJTE SEBE! na podporu Dětského krizového centra, o.s. (DKC). Den Darujte sebe! se uskuteční 30. května a filmová přehlídka s názvem Odvrácená strana dětství 18.-20. listopadu tohoto roku v kině Atlas.

Sdílet

Dětské krizové centrum se zabývá již od roku 1992 jako specializované pracoviště odbornou pomocí týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem v ČR (syndrom CAN). DKC každoročně pozitivně propaguje společensky závažnou problematiku týkající se znevýhodněných dětí na akcích určených pro širokou veřejnost.  

Den Darujte sebe! je sportovně-zábavný den na pražském Výstavišti pro rodiny s dětmi. Všichni zde mohou prožít krásný den a darovat svým blízkým svůj volný čas a zájem. Na návštěvníky čekají atraktivní disciplíny jednotlivých partnerů akce, hudba, divadlo, tanec, soutěže, skvělé ceny, ukázky práce policie, hasičského záchranného sboru, zdravotníků a mnoho dalšího. Den Darujte sebe! pořádá DKC ve spolupráci s Městskou částí Praha 7 v sobotu 30. května na pražském Výstavišti (před Průmyslovým palácem). Vstup je zdarma. Přesný program akce budou pořadatelé doplňovat na stránkách DKC www.dkc.cz nebo stránkách projektu www.darujtese­be.cz

Odvrácená strana dětství je tradiční přehlídka filmů a dokumentů, jejichž hlavním hrdinou je dítě a ústředním tématem je jeho dětství. Přehlídka letos proběhne již po sedmé 18.-20. listopadu. Termín konání není náhodný, vždyť 19. listopad byl vyhlášen Světovým dnem prevence týrání a zneužívání dětí, jako den předcházející výročí přijetí Úmluvy o právech dítěte.

Vitalia.cz je mediální partner

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).