Hlavní navigace

Názory k článku Cviky proti křečovým žilám: jednoduché a rychlé

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 5. 2018 16:01

  Jana82

  Dobrý den,
  velice zajímavý článek.
  Na křečové žíly trpím už několik let.Poprvé se u mě objevily,když jsem byla po porodu.Bylo to velice nemilé překvapení,protože v rodině to nikdy nikdo neměl,o to víc mě to zaskočilo.
  Ted už jsem ve fázi,že budu muset podstoupit chirurgický zákrok,ale jsem za to ráda,protože už je to velmi nepříjemné.Když je ted venku horko,tak mě to pne a dost v tom pálí,už mám na lýtku i hodně viditelné bouličky,sice nohy chladím,jak mi poradil doktor,taky mažu,ale je to nějak bez efektu.Jsem ráda za tento článek,cviky vypadají velmi jednoduše,takže je určitě ještě vyzkouším,než půjdu na operaci.Budu doufat,že mi to alespon trochu uleví od toho nepříjemného pocitu v nohách.

 • 28. 5. 2018 23:06

  prochajda

  Bezva cviky, jednoduché a přitom se dají provádět prakticky kdekoli. Za mě třeba v práci, když sedím skoro celý den za stolem u počítače, nebo cestou domů v autobuse ;-) Kdysi mi je na počínající křečové žíly doporučil doktor a jsem za to moc ráda. Naštěstí mám nohy celkem dobré, žádné dramaticky viditelné žíly, nic se mi nezhoršuje, tak věřím, že kromě prášků, které mi tedy doktor taky pravidelně předepisuje, mi pomáhá i tohle cvičení.

 • 4. 6. 2018 7:26

  Xi

  Zkuste mazat viditelně,vys­tupující žíly jablečným octem,budete překvapeni.))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).