Hlavní navigace

Chcete si pochutnat na kvalitních těstovinách? Vydejte se do Modré zahrady

15. 6. 2010

Sdílet

Italský ostrov v centru Prahy. I tak by se dala nazvat restaurace a pizzerie Modrá zahrada na pražské Národní třídě. Snoubí se v ní vzdušnost, profesionalita a osvěžující chuť. V seriálu Gurmán business serveru Podnikatel.cz získala čtyři hvězdičky. Restaurace a pizzerie: Modrá zahrada Lokace: Národní 37, Praha 1 – Staré Město Typ: italská kuchyně

Italský ostrov v centru Prahy. I tak by se dala nazvat restaurace a pizzerie Modrá zahrada na pražské Národní třídě. Snoubí se v ní vzdušnost, profesionalita a osvěžující chuť. V seriálu Gurmán business serveru Podnikatel.cz získala čtyři hvězdičky.

Restaurace a pizzerie: Modrá zahrada
Lokace: Národní 37, Praha 1 – Staré Město
Typ: italská kuchyně

Téměř letní počasí vybízí nejen k výletům, vodním radovánkám či zahradnímu grilování, ale také k posezení na letní zahrádce. Gurmán se proto tentokrát vydal do centra Prahy, na hektickou Národní třídu. I zde našel, překvapivě klidnou zahrádku s osvěžujícím menu.

Obsluha je rychlá a profesionální. Nevtírá se, ale o své hosty se zajímá. Také se předpokládá, že personál rozumí i jídlu samotnému, díky čemuž host ví, co se mu servíruje.

Modrá zahrada nabízí jak polední menu, tak i menu týdenní. Na výběr jsou různá italská jídla, zejména těstoviny, pizza a samozřejmě také saláty. Příprava jídla trvala cca 20 minut a výsledek byl velmi chutný.

Celý článek najdete na serveru Podnikatel.cz.

Čtěte téma: Vyhodil jsem popelníky a tržby jsou v plusu“

… říká majitel nekuřácké restaurace. Proč to jinde nejde?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).