Hlavní navigace

Český grunt otevře další čtyři farmářské prodejny

14. 7. 2011

Sdílet

Prodejny s farmářským sortimentem Český grunt jsou tu již rok. Zatím tři, ale to se má brzy změnit. Přesně před dvanácti měsíci byla otevřena první prodejna v Praze na Vinohradech. Následoval obchod v Písku a v Pardubicích. Prodejna Český grunt, Praha 3… více Prodejna Český grunt, Písek…více Prodejna Český grunt, Pardubice… více

Prodejny s farmářským sortimentem Český grunt jsou tu již rok. Zatím tři, ale to se má brzy změnit.

Přesně před dvanácti měsíci byla otevřena první prodejna v Praze na Vinohradech. Následoval obchod v Písku a v Pardubicích.

  • Prodejna Český grunt, Praha 3… více
  • Prodejna Český grunt, Písek…více
  • Prodejna Český grunt, Pardubice… více

Český grunt nabízí tradiční české potraviny, především od malých a středních tuzemských výrobců a farmářů. „Při výběru potravin dbáme především na chuť, kvalitu a hygienické výrobní postupy bez použití náhražek a doplňků. Chceme zákazníkům dodat vždy „něco lepšího“,“ říkají provozovatelé.

Aktuální nabídka čerstvých potravin je závislá na sezóně a v průběhu roku se obměňuje. Sortiment je zároveň stále doplňován novými zajímavými výrobky.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o poctivé české potraviny plánuje nyní Český grunt otevření dalších čtyř prodejen. Mělo by se tak stát již do konce letošního roku. Aktuálně jsou připravovány prodejny Praha-Uhříněves, Příbram a České Budějovice.

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).