Hlavní navigace

Češi plánují po svátcích velké utrácení ve slevách

Redakce

Opatrné utrácení a hledání výhodných nabídek, které se stalo typickým pro letošní nákupy Čechů, bude pokračovat i v následujících týdnech. Řada lidí si dobře spočítala, že utratit před Štědrým dnem peníze za elektroniku nebo oblečení, které po svátcích projde výraznou slevou, je zbytečné. Podle průzkumu GE Money Bank se tak Češi letos chystají utrácet ve slevách více než před rokem, informuje server Aktuálně.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Opatrné utrácení a hledání výhodných nabídek, které se stalo typickým pro letošní nákupy Čechů, bude pokračovat i v následujících týdnech.

Řada lidí si dobře spočítala, že utratit před Štědrým dnem peníze za elektroniku nebo oblečení, které po svátcích projde výraznou slevou, je zbytečné. Podle průzkumu GE Money Bank se tak Češi letos chystají utrácet ve slevách více než před rokem, informuje server Aktuálně.cz.

Hlavním objektem zájmu se podle průzkumu stane právě módní zboží a elektronika. Lidé si na dobu po svátcích schovají v průměru 5293 korun, tedy o 750 korun více než v loňském roce.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.