Hlavní navigace

Češi plánují po svátcích velké utrácení ve slevách

22. 12. 2010

Sdílet

Opatrné utrácení a hledání výhodných nabídek, které se stalo typickým pro letošní nákupy Čechů, bude pokračovat i v následujících týdnech. Řada lidí si dobře spočítala, že utratit před Štědrým dnem peníze za elektroniku nebo oblečení, které po svátcích projde výraznou slevou, je zbytečné. Podle průzkumu GE Money Bank se tak Češi letos chystají utrácet ve slevách více než před rokem, informuje server Aktuálně.cz.

Opatrné utrácení a hledání výhodných nabídek, které se stalo typickým pro letošní nákupy Čechů, bude pokračovat i v následujících týdnech.

Řada lidí si dobře spočítala, že utratit před Štědrým dnem peníze za elektroniku nebo oblečení, které po svátcích projde výraznou slevou, je zbytečné. Podle průzkumu GE Money Bank se tak Češi letos chystají utrácet ve slevách více než před rokem, informuje server Aktuálně.cz.

Hlavním objektem zájmu se podle průzkumu stane právě módní zboží a elektronika. Lidé si na dobu po svátcích schovají v průměru 5293 korun, tedy o 750 korun více než v loňském roce.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.


Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).