Hlavní navigace

Business Tuesday: Ženy s odvahou

29. 11. 2010

Sdílet

Komerční sdělení: Odvaha je vlastnost většinou připisována mužům. Přesto ženy potřebují častěji více odvahy než muži, aby se v životě a ve světě prosadily. S několika odvážnými ženami se setkáte na netradičním mikuláškém Business Tuesday. Zvláště v prostředí, které je často primárně ovlivňované muži, to ženy nemají právě snadné. V podnikatelské sféře se hovoří o skleněném stropě, přes který se ženy obvykle nedostávají, v řadě profesí se zase vyžaduje fyzická síla nebo se předpokládá, že pro ně…

Komerční sdělení: Odvaha je vlastnost většinou připisována mužům. Přesto ženy potřebují častěji více odvahy než muži, aby se v životě a ve světě prosadily. S několika odvážnými ženami se setkáte na netradičním mikuláškém Business Tuesday.

Zvláště v prostředí, které je často primárně ovlivňované muži, to ženy nemají právě snadné. V podnikatelské sféře se hovoří o skleněném stropě, přes který se ženy obvykle nedostávají, v řadě profesí se zase vyžaduje fyzická síla nebo se předpokládá, že pro ně ženy nemají povahu – a nejde jen o politiku.

Představíme vám několik žen a jejich osudů, jimž odvaha rozhodně nechybí a jež ve svém životě dokázaly překonat řadu překážek, předsudků nebo nepříznivých okolností. Mohou posloužit jako zdroj inspirace, vnitřní síly a odhodlání.

Pozvání přijaly:

  • Veronika Bednářová (reportérka, magazín Pátek)
  • Petra Procházková (novinářka, Berkat)
  • Muriel Anton (generální ředitelka, Vodafone ČR)
  • Eva Kejkrtová Měřičková (ředitelka, Dejvické divadlo)
  • Hana Malinová (výkonná ředitelka, Rozkoš bez rizika)

Přijďte na netradiční mikulášské Business Tuesday v úterý 7. prosince od 18 hodin do Kaiserštejnského paláce. Budete mít jedinečnou příležitost podívat se na svět z originální perspektivy, která vás jistě obohatí. A nadílka také chybět nebude.

Více informací: http://tuesday.cz

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).