Hlavní navigace

Nominujte svůj oblíbený krámek na Bioprodejnu roku

Redakce

Svaz ekologických zemědělců PRO-BIO vyhlásil další ročník soutěže o nejlepší bioprodejnu pod jeho křídly. Všechno máte svých rukách, nominujte proto své oblíbené obchodníky. Bio prodejen začleněných do PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců je více než šest desítek po celé České republice, je tedy z čeho vybírat. Kompletní seznam najdete na stránkách PRO-BIO. „PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců vyhlásil druhý ročník soutěže o nejoblíbenější bio prodejnu roku. Prodejnu může nominovat majitel,…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Svaz ekologických zemědělců PRO-BIO vyhlásil další ročník soutěže o nejlepší bioprodejnu pod jeho křídly. Všechno máte svých rukách, nominujte proto své oblíbené obchodníky. Bio prodejen začleněných do PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců je více než šest desítek po celé České republice, je tedy z čeho vybírat. Kompletní seznam najdete na stránkách PRO-BIO„PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců vyhlásil druhý ročník soutěže o nejoblíbenější bio prodejnu roku. Prodejnu může nominovat majitel, zaměstnanec, dodavatel, ale třeba i zákazník. Soutěž má poukázat na ty, kdo se ve svém oboru velmi snaží, poskytnout inspiraci dalším. Chceme dát možnost i veřejnosti, kterých se kultura prodeje, nabízený sortiment a přístup obchodníka nejvíce dotýkají, aby měli možnost ocenit někdy až příliš pokorné a skromné prodejce,“ uvedla Kateřina Nesrstová, manažerka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců.

Prodejny ohodnotí odborná porota ve dvou kolech. V druhém kole soutěže, v užším výběru třech obchodů, budou tyto navštíveny, aby bylo vše zkontrolováno přímo na místě. Nominovat bioprodejny do soutěže můžete až do 1. září zasláním vyplněného formuláře s nominací a minimálně třemi fotografiemi prodejny – tj. jednoho snímku exteriéru a dvou z interiéru, a to dvěma způsoby:

  •  elektronicky: pro-bio@pro-bio.cz 
  •  poštou na adresu: PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců, Nemocniční 53, 787 01 Šumperk

V případě, že se necítíte na to pobíhat po oblíbeném obchodě s fotoaparátem, můžete prodejnu přihlásit i bez fotografií. Pokud obchod do soutěže přihlásí například zákazník, bude dotčený subjekt o nominaci informován a následně vyzván k doplnění snímků. 

Vybraná prodejna bude vyhlášena na slavnostním večeru v rámci Bioakademie v Lednici na jižní Moravě dne 21. září 2012. Spolu s nejoblíbenější bioprodejnou bude známo jméno i nejlepšího sedláka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců za rok 2012. Ve stejný den budou také vyhlášeny výsledky soutěže Česká biopotravina roku 2012.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).