Hlavní navigace

Názory k článku Co můžete udělat pro to, aby vás záda nebolela

 • 6. 3. 2012 14:08

  bez přezdívky

  Vše, co tu bylo řečeno je pravda.Pokud nejde zrovna o úraz a genetické změny, stojí za těmito problémy především zablokovaná krční páteř! Energie nemůže postupovat rovnoměrně do celého těla, kumuluje se jí více do hlavy a ostatní partie se tudíž v podobě bolesti o svou porci hlásí!!! Je rovněž potřeba otevřít čakry, energetická centra a zharmonizovat tok energie v celém těle.Uvolnit bloky, sesadit kosti a obratle do správné polohy, ukázat pár cviků a je po bolesti.
  Správné dýchání rovněž pomáhá od bolesti.Ženy, které přirozeně rodily, to znají!Také jizvy by neměly přirůst k podkožnímu vazivu.Přirostlé jizvy blokují toky energie.Jak prosté a logické!Skvěle pomáhá jóga.Přirozená je chůze a tanec.V posilovně si spíše ublížíme, je to nepřirozené!Stre­čink a podobné výdobytky, které sem dorazily z USA víc škodí, než-li prospívají!Plavání, taky výborné! V neposlední řadě taiči(foneticky).Ve zdravém těle zdravý duch, říkali už Sokolíci a měli pravdu!Lidé, kteří přežili koncentráky, jsou dnes staří, ale mnohem zdravější, než-li někteří mladíci, odchovaní fitcentry, krmeni Fastfoody a napájeni cocacolou!!!!Není to divné?!!!!

 • 6. 3. 2012 17:28

  Mary (neregistrovaný) ---.145.125.91.dyn.plus.net

  jj, je to tak. Divné to není, je to logické. O těch stařících z koncentráku přemýšlím často.Jsou to úžasně vitální osůbky. Museli si vytrpět velmi mnoho, až je to tak zocelilo. Naučili se stravovat skromně a v tom je celý princip: protože ten samotný stres by je musel zničit.Dnes se hodně chorob svádí na stres: dá se ale ten dnešní civilizační porovnat s tím válečným tehdy?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).