Hlavní navigace

Seriál Instantní Vánoce

Na jediný den, v podstatě jediný večer, vynaložíme značnou sumu peněz a jeho přípravě věnujeme hodně času. Jenže za co a jak.

 

Nenechte se přesvědčit, že skvěle ušetříte obojí s využitím nabízených instantních řešení. A nejde jen o kuchyni. Sáhne po nich snad jen největší zoufalec. Nejsou ani rychlejší, ani levnější. A kvalitnější už vůbec ne.

Když si jeden nechá vnutit fráze o uspěchané době a vánočním stresu, bude lítat jak Santa na sobovi a svátků si moc neužije. Je to hloupost. Když zůstaneme u sporáku - radši jedny rohlíčky nedokonalých tvarů, ale upatlané třeba s dětmi a s láskou. Ani štědrovečerní večeře není žádná vysoká kulinařina, ale levné šizené suroviny ji můžou pěkně zavařit. Ve vánočním rozpočtu je směšné šetřit dvacku na kvalitě.

A kdo se do toho vážně nepustí - než péct z podivných směsí, raději si dobré cukroví objednat. Než na slavnostní talíř plácnout salát z plastu s výdrží několika měsíců, tak se snad raději plácnout přes kapsu v dobré restauraci.

Instantní nabídka tvrdí: Už nemusíte nic, ušetříme váš čas – na co vlastně? Na hledání, kde mají co nejlevnější polotovary? Raději si čtěte; o tom všem bude náš letošní vánoční seriál:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).