Hlavní navigace

hypermarket

Jak probíhá rekonstrukce hypermarketu během tří týdnů

Naplnánovat, sehnat lidi, vyklidit, složit regály, vysekat dlažbu a začít úplně od nuly. Tak probíhala kompletní rekonstrukce hypermarketu v rekordních třech týdnech, za účasti více než patnácti set lidí. Podívejte se na video.

Doba čtení: 4 minuty

Test: kde mají v sedm večer měkké pečivo?

Zavírají v devět, či dokonce v deset večer. A dušují se, že dvě hodiny před zavírací dobou u nich v pohodě nakoupíte. Jak to v reálu vypadá ve velkých řetězcích s nabídkou pečiva?

Doba čtení: 7 minut

Albert si na Chodově testuje, co na zákazníky platí

Pražská prodejna společnosti Ahold na Chodově se od ostatních tří set výrazně liší. Pokud se nový koncept osvědčí, inovace se představí i v dalších obchodech Albert.

Doba čtení: 6 minut

Interspar to v Česku nezvládl. Ahold ho koupil a prosperuje

Prodejny Interspar a Spar před časem zmizely z České republiky, neboť zde dlouhodobě prodělávaly. Padesát provozoven odkoupila společnost Ahold a proměnila je v ziskové obchody. Jak se jí to podařilo?

10. 4. 2018 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Co je na farmářských prodejnách tak extra?

Navštívili jsme dvě z několika farmářských prodejen v Praze, Zdravíček a Sklizeno, a hledali jejich výhody i nedostatky. Podívejte se, jak obstály.

Doba čtení: 9 minut

Uslintaná madla, špinavé vozíky a mrtvolky myší pod pokladním pásem

Důkladná očista prodejních prostor stojí nemalé peníze. Proč je platit, když naše legislativa nic takového nepožaduje? A když se nebouříme ani my, zákazníci? Víte, co je na vozíku?

Doba čtení: 7 minut

Vadilo by vám, kdyby měly supermarkety o svátcích napříště zavřeno?

Nakupovat do noci, o víkendu, ve svátek se dá ledaskde – u Vietnamců, ve večerce, na pumpě, v hypermarketech… Právě velké obchody ale možná brzy čekají omezení.

Doba čtení: 3 minuty