Hlavní navigace

čaje

dTest: Ovocné čaje jsou plné pesticidů, i ty pro děti

dTest otestoval dvaadvacet ovocných čajů, z nichž tři byly určené pro děti. Některé čaje klamou už na obalu, další v sáčcích obsahují nepřípustné množství pesticidů. Zarážející je to zejména u čajů určených pro děti od šesti či devíti měsíců.

7. 2. 2019 12:40
Doba čtení: 2 minuty

Podzimní čaje na prohřátí i pro zdraví

V chladu zahřejí. A nejen to: čaj pu-ehr odkyseluje organismus, zelený čaj dodává vitalitu a rooibos uklidňuje zažívání. Pomohou i s hubnutím a umí plno dalších věcí.

Doba čtení: 4 minuty

Co má společného Kit Kat a Dolce Gusto? Čaj zvaný Matcha

Už jste někdy přidávali čaj do zmrzliny, dortu nebo bábovky? Když máte ten správný, dají se s ním vyčarovat nejen lahodné ozdravné nápoje, ale i skvěle vypadající zákusky.

Doba čtení: 5 minut

Doplňovat céčko potřebuje jen člověk a morče

Tělo si žádá očistu. Ať už se chcete vyhnout chřipce nebo potřebujete důkladně vyluxovat organismus od škodlivých látek, vsaďte na naše tipy. Detox a vitamíny teď potřebuje každý z nás.

12. 9. 2012 10:00
Doba čtení: 4 minuty

Mít psa je out. Pořiďte si do bytu žížaly

V městských obývácích se začínají usazovat extrémně žravé žížaly. Polknou papír, slupky i vaječné skořápky a udělají z nich ten nejlepší kompost pro vaše bio pěstování. Pokud to snesete.

Doba čtení: 4 minuty

Kaufland prodával čaje se salmonelou

Společnost Kaufland se dobrovolně rozhodla z důvodu předběžné opatrnosti stáhnout z prodeje dva výrobky. Jedná se o čaje, ve kterých byla laboratorními testy odhalena salmonela. Autor: szpi.gov.czV těchto čajích se našla salmonela Jedná se o tyto čaje: Grande Rooibos Tee 40g, 20×2 g EAN: 5900888011042 datum minimální trvanlivosti/šarže: 05. 2014 / L009K

19. 7. 2012 18:54
Doba čtení: 1 minuta

Na jarní alergie pomohou některé bylinky

V Česku trpí alergiemi kolem 2,5 milionu lidí, tedy téměř čtvrtina obyvatel, a jejich počet každoročně stoupá. Nepříjemné příznaky lze utlumit pitím některých bylinných čajů.

23. 3. 2012 10:00
Doba čtení: 2 minuty