Hlavní navigace

afrodiziakum

Tyhle bylinky jsou kořením sexu

Již po staletí lidé věří, že rostliny a různé pochutiny mají sílu rozdmýchat žár lásky. Nechte se inspirovat a dopřejte si tak pravidelný a vzrušující milostný život.

Doba čtení: 5 minut

Parcha vám zlepší sex a zvětší svaly

Ještě na zahrádce nepěstujete přírodní afrodiziakum a anabolikum zvané parcha? Pak přicházíte o jedinečnou bylinu, jejíž účinky jsou srovnatelné s ženšenem.

22. 7. 2014 9:00
Doba čtení: 2 minuty

Vanilka zklidní pocuchané nervy

Typická vánoční koření, jež běžně používáme na pečení nebo do teplých nápojů, pomohou i se zdravotními problémy a zlepšením nálady. Vanilka je také úžasné afrodiziakum.

Doba čtení: 2 minuty

Bylinkový speciál: Libeček lékařský

Silný odvar lze použít místo deodorantu, čaj z jeho kořene pomáhá v léčbě revmatu a listy vložené do bot zlikvidují nevábný odér. Třeba pomůže libeček i vám, když si ho vypěstujete.

Doba čtení: 3 minuty

Celer – nejen pro muže

Semeno, nať i bulva celeru fungují jako přírodní afrodiziakum. Krom toho má tato zelenina i další zdraví prospěšné účinky. Vyzkoušejte některý z receptů.

27. 8. 2013 0:00
Doba čtení: 3 minuty

Káva s hřebcem už vaši erekci nepodpoří

Není káva jako káva, ta s bujarým hřebcem na obalu obsahuje zakázanou látku na podporu erekce. Kardiaci a lidé s vysokým tlakem by se před ní měli mít na pozoru. Nemáte ji doma?

Doba čtení: 1 minuta

Guarana, zelený čaj i čokoláda nakopnou, když vám chybí energie

Povzbuzující prostředky nejsou jen pilulky, ale taky přírodní prostředky v různých formách. Mezi stimulanty patří i některé zcela běžné nápoje. Nabíjí, podporují paměť a koncentraci.

Doba čtení: 5 minut

Kakao je droga. Nahradíme ho karobem?

Kakao často způsobuje alergie. V současné době bývá hodně nahrazováno karobem. Tzv. svatojánský chléb lze použít všude tam, kde se používá kakao. Končí éra kakaa a začíná doba karobu?

Doba čtení: 4 minuty

Teplé nápoje pro studené dny: jde to i bez alkoholu

V zimních dnech je dobré se zahřát. Doma u kamen nebo výborným nápojem. Nemusí vždy obsahovat alkohol. Zkuste zázvorový čaj, pohankový s malinami či jablečný nápoj se skořicí a medem.

Doba čtení: 4 minuty

Mezi přírodními afrodiziaky vede „zelená viagra“

Nenápadná rostlina kotvičník, peruánský kořen maca podobný obyčejné řepě, nebo sušení smradlaví brouci, tedy známé španělské mušky účinně konkurují preparátům z reklamy. Řeč je o sexu.

Doba čtení: 4 minuty