Hlavní navigace

Zajímá vás jídlo? Pošlete nám recept a vyhrajte!

25. 1. 2010

Sdílet

Chcete vědět, co a proč jíme? V naší soutěži máte šanci získat poukaz na sérii vzdělávacích seminářů o výživě. Nehrozí vám nudné přednášky, ale spíš interaktivní setkání, na nichž se dozvíte zajímavé informace a kde odborníci proberou některé obecně rozšířené stravovací mýty. Můžeme přece jíst tak, aby nám chutnalo a abychom se navíc cítili dobře.

Soutěž již byla ukončena! Podívejte se na soutěžní recepty!

Server Vitalia a společnost BOOTCAMPS vyhlašují soutěž pro milovníky jídla. Zajímá vás, jak obrátit sacharidy na svoji stranu a nedělat si z nich nepřátele? Víte, že bílkoviny jsou nejen ve svalech, ale zajišťují také imunitu a spoustu dalších životně důležitých funkcí? Nebojte se naservírovat si porci informací o tom, zda byla dřív slepice nebo vejce.

Někdy si lidé myslí, že co je zdravé, nemůže být dobré. Třeba taková zelenina… Chutná prostě tak dobře, jak dobrou si ji připravíme. Máte svůj oblíbený recept na chutnou zeleninu? Pošlete nám ho a třeba právě vy vyhrajete.

Pravidla soutěže

nutricion bootcamp

Recepty na zeleninové pokrmy, pokud možno i s fotografií (není podmínkou), posílejte mailem na adresu soutez@vitalia.cz nejpozději do půlnoci 8. února 2010.

Mějte prosím na paměti, že přihlášením do soutěže stvrzujete, že zaslané recepty a fotografie jsou vaším vlastnictvím a souhlasíte s případným zveřejněním na stránkách společnosti Internet Info. Redakce si vyhrazuje právo na redakční úpravy.

Mail s přihláškou do soutěže musí obsahovat jméno soutěžícího a obec, které budou v případě výhry uveřejněny na stránkách společnosti Internet Info. V případě zveřejnění receptu je možné na vaši žádost jméno neuvádět.

Výherci budou vylosováni 10. února 2010 ze všech přihlášených splňujících podmínky soutěže. Vítěze budeme kontaktovat mailem a najdete je také na našich stránkách. Celkem se hraje o tři poukazy, každý v hodnotě 980 Kč. Budou vaše?

Foto: Ivana Dvorská, agentura SXC

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).