Názory k článku
Za vánoční „virózu“ si můžeme sami

Edeuard
Edeuard (neregistrovaný) 89.203.220.---
25. 12. 2014 12:26 Nový

psychóza

celé vlákno

Říká se tomu davová psychóza > když "všichni" něco dělají nutí to i mě to dělat taky a to bez ohledu že vím proč a i třeba k tomu nemám vztah a nebaví mě to. Je třeba "zapadnout" a kdo vybočí je divnej. A přesto okolo vánoc je nejčastější slýchat jak je každej ulítanej, nestíhá je nervózní > ale koho napadlo co slaví a hlavně proč ?
Musím čekat celej rok na jeden den abych mohl obdarovat svého blízkého ? Je opravdu momentem překvapení rárek na kterej každej čeká ?
Pro mě je čas vánoc jen doba volna a času odpočinku, přátele obdarovávám kdykoliv během roku a já a mé okolí je spokojené ....
A tím pádem ani netrpím tím co je v článku > venku v lese to opravdu nelze chytit a má to výhodu že v tomto čase je les úplně prázdý ....

sarlot.ka aura:10

Re: psychóza

celé vlákno

Krásně a výstižně napsané. Asi jsem taky divná, napadlo mě, že bych příští rok ty Vánoce úplně sabotovala, třeba nějak takto: http://amplion.centrum.cz/36533-thajsko-poznejte-bangkok-a-ostrov-koh-chang-8-dni-s-vylety :-)

edu
edu (neregistrovaný) 194.213.219.---
3. 1. 2015 10:27 Nový

Re: psychóza

celé vlákno

Myslím, že je to skvělý nápad. My letos už taky plánujeme, že pořídíme nějaký first minute a s koncem pracovních povinností okolo dvacátého prosince opustíme tuto zemi a vrátíme se až v lednu.