Hlavní navigace

Vyzrajte na drahé léky a nejen na ně

Redakce

Vadím vám stále se zvyšující ceny léků, drahé služby telekomunikačních operátorů či pohonných hmot? Staňte se jejich akcionářem a převezte je. Postupně nám zdražují léky, dražší je i volání z pevných linek a mobilních telefonů. Stále čteme o zdražování bankovních poplatků a klesání úroků na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Zkuste být originální a zasaďte těmto firmám ránu: kupte si jejich akcie. Pomůže vám k tomu nová příloha Trhy.Měšec.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Vadím vám stále se zvyšující ceny léků, drahé služby telekomunikačních operátorů či pohonných hmot? Staňte se jejich akcionářem a převezte je.

Postupně nám zdražují léky, dražší je i volání z pevných linek a mobilních telefonů. Stále čteme o zdražování bankovních poplatků a klesání úroků na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Zkuste být originální a zasaďte těmto firmám ránu: kupte si jejich akcie. Pomůže vám k tomu nová příloha Trhy.Měšec.cz.

Léky: český výrobce Zentiva (bývalá Léčiva) vám nabídne podílet se na ceně jeho byznysu anebo si můžete zkusit třeba Léčebné lázně Jáchymov.

Nebojte se finančních trhů, díky serveru Trhy.Mě­šec.cz je zvládnete.

Nemusíte hned uzavírat smlouvu s obchodníky. Naučte se vyznat v akciích. S pomocí chytrých grafů zjistíte, že je to hračka  a můžete kdykoli online sledovat živá data nejen akcií, ale třeba i kurzy pšenice, zlata, obilí nebo eura.

Více informací najdete ZDE.