Hlavní navigace

Vitalia.cz rozdávala ceny vítězům cyklosoutěže. Podívejte se

Minulý pátek se do redakce magazínu Vitalia.cz sjeli výherci soutěže o horské kolo a další hodnotné ceny, již jsme vypsali začátkem letošního léta a trvala až do konce září. Z šesti oceněných si výhru osobně vyzvedli čtyři šťastlivci a my vám z předávání cen nabízíme krátkou fotoreportáž fotografky Ivany Dvorské.
Redakce
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ceny do cyklosoutěže, v níž měli soutěžící zasílat prostřednictvím on line formuláře na webu Vitalia.cz rozličné cyklotrasy zaznamenané na přístroj GPS, věnovaly společnosti Mall.cz a NetTravel. Hrálo se celkem o šest cen, z nichž nejdůležitější bylo nové horské kolo Merida od internetového obchodu Mall.cz. Pravidla soutěže si můžete přečíst v článku Jak vypadala velká soutěž Vitalie o nové kolo.

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Slavnostní předávání cen proběhlo v prostorách vydavatele magazínu Vitalia.cz, společnosti Internet Info v Hradčanské Office v Praze. Při této příležitosti připravila Vitalia malé občerstvení.

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Šéfredaktor Vitalie Jan Potůček připravuje hlavní cenu cyklosoutěže, horské kolo Merida

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Výherkyně kola Jana Tichá z Pardubic převzala od zástupkyně společnosti Mall.cz, marketingové koordinátorky Lucie Vaškové, symbolicky pouze přední kolo…

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

… ostatní soutěžící ale nelenili a společnými silami dali kolo dohromady, takže si jej mohla výherkyně odvézt kompletní.

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Nesoutěžilo se ale jenom o kolo. Na tomto snímku vidíte i další ceny, včetně nových inline bruslí a batohů.

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Třetí cenu, outdoorový balíček od společnosti NetTravel, si převzal Gabriel Schneider z Prahy

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Čtvrtou cenu, rovněž outdoorový balíček od společnosti NetTravel, získal Jan Blecha z Ústí nad Labem

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Pátou cenu, outdoorový balíček, převzala Naďa Kubínková z Pardubic

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

Společný snímek všech výherců a zástupkyně společnosti Mall.cz (zcela vlevo), která věnovala první, druhou a šestou cenu v soutěži

Cyklosoutěž 2009 - vyhlášení

 Výherkyně Jana Tichá si odváží nové kolo domů do Pardubic

tipli

Soutěžícím, kteří získali ceny a nemohli se slavnostního předání zúčastnit, výhry zašleme poštou. Všechny soutěžní cyklotrasy si můžete prohlédnout v katalogu cyklostezek.

Výhercům gratulujeme a všem čtenářům serveru Vitalia.cz můžeme už dnes slíbit, že se dalšího ročníku cyklosoutěže dočkají příští rok, jakmile začne nová cyklistická sezóna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).