Hlavní navigace

Vánoční balíček luxusní kosmetiky HydraCell se slevou 44 %

5. 11. 2010

Sdílet

Komerční sdělení: Hledáte vhodný vánoční dárek pro svou partnerku? Vánoční balíček luxusní kosmetiky HydraCell je tou správnou volbou, která ji jistě potěší. Kosmetika HydraCell je využívána v celé řadě předních českých kosmetických salonů. Přípravky HydraCell s bohatým obsahem účinných aktivních látek zklidňují pleť a dodávají jí optimální hydrataci. Pleť tak získá zpět svou hedvábnou jemnost, pružnost, vláčnost, svěžest a krásu. Pečlivě vybrané účinné aktivní látky pleť dokonale ošetřují, a…

Komerční sdělení: Hledáte vhodný vánoční dárek pro svou partnerku? Vánoční balíček luxusní kosmetiky HydraCell je tou správnou volbou, která ji jistě potěší.

Kosmetika HydraCell je využívána v celé řadě předních českých kosmetických salonů. Přípravky HydraCell s bohatým obsahem účinných aktivních látek zklidňují pleť a dodávají jí optimální hydrataci. Pleť tak získá zpět svou hedvábnou jemnost, pružnost, vláčnost, svěžest a krásu. Pečlivě vybrané účinné aktivní látky pleť dokonale ošetřují, a nedráždí ani citlivou pokožku.

Více na KupDnes.cz

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).