Hlavní navigace

V Pardubickém pivovaru pokračují farmářské trhy

Redakce

Areál pivovaru se pro Selské trhy otevře v sobotu 19. 3. 2011. Pro velký úspěch, se kterým se loňský první ročník Selských trhů setkal, se trhy v areálu Pardubického pivovaru uskuteční i v letošním roce. Opět za spolupráce s Regionální agrární komorou a podporou Pardubického kraje. Oficiální zahájení trhů proběhne v sobotu 19. března, kromě dalších farmářských produktů je připravena také zabijačka.

Doba čtení: 1 minuta

Areál pivovaru se pro Selské trhy otevře v sobotu 19. 3. 2011.

Pro velký úspěch, se kterým se loňský první ročník Selských trhů setkal, se trhy v areálu Pardubického pivovaru uskuteční i v letošním roce. Opět za spolupráce s Regionální agrární komorou a podporou Pardubického kraje.

Oficiální zahájení trhů proběhne v sobotu 19. března, kromě dalších farmářských produktů je připravena také zabijačka.

Dále se trhy budou konat každou sobotu.

serial_prilohy

Sortiment na trzích by měl být výhradně zaměřen na vlastní produkci oblastních výrobců jako je ovoce, zelenina, pekárenské, mlékárenské a masné produkty. Vítáni jsou i včelaři, rybáři, chovatelé a tradiční řemesla.

Přijďte podpořit tradici Selských trhů v krajském městě. Každou sobotu s kvalitními produkty, s místním tradičním pivem a kulturním programem pro děti a dospělé v areálu Pardubického pivovaru.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!