Hlavní navigace

V Pardubickém pivovaru pokračují farmářské trhy

Redakce

Areál pivovaru se pro Selské trhy otevře v sobotu 19. 3. 2011. Pro velký úspěch, se kterým se loňský první ročník Selských trhů setkal, se trhy v areálu Pardubického pivovaru uskuteční i v letošním roce. Opět za spolupráce s Regionální agrární komorou a podporou Pardubického kraje. Oficiální zahájení trhů proběhne v sobotu 19. března, kromě dalších farmářských produktů je připravena také zabijačka.

Doba čtení: 1 minuta

Areál pivovaru se pro Selské trhy otevře v sobotu 19. 3. 2011.

Pro velký úspěch, se kterým se loňský první ročník Selských trhů setkal, se trhy v areálu Pardubického pivovaru uskuteční i v letošním roce. Opět za spolupráce s Regionální agrární komorou a podporou Pardubického kraje.

Oficiální zahájení trhů proběhne v sobotu 19. března, kromě dalších farmářských produktů je připravena také zabijačka.

Dále se trhy budou konat každou sobotu.

Sortiment na trzích by měl být výhradně zaměřen na vlastní produkci oblastních výrobců jako je ovoce, zelenina, pekárenské, mlékárenské a masné produkty. Vítáni jsou i včelaři, rybáři, chovatelé a tradiční řemesla.

Přijďte podpořit tradici Selských trhů v krajském městě. Každou sobotu s kvalitními produkty, s místním tradičním pivem a kulturním programem pro děti a dospělé v areálu Pardubického pivovaru.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!