Hlavní navigace

Trhy v Plzni nabídnou sušenky: brusinkové, levandulové, konopné...

Redakce

Opět se blíží termín konání Plzeňských farmářských trhů. Uskuteční se v sobotu 25. září na nádvoří hotelu Gondola (Pallova 12, Plzeň) nedaleko Mlýnské strouhy od 8 do 13 hodin. Na trhu najdete obvyklou zeleninu a ovoce, nabídku mléčných výrobků pořadatelé rozšířili o produkty z kravského mléka vyráběné bez dochucovadel, barviv a jiné nedobré chemie.

Doba čtení: 1 minuta

Opět se blíží termín konání Plzeňských farmářských trhů. Uskuteční se v sobotu 25. září na nádvoří hotelu Gondola (Pallova 12, Plzeň) nedaleko Mlýnské strouhy od 8 do 13 hodin.

Na trhu najdete obvyklou zeleninu a ovoce, nabídku mléčných výrobků pořadatelé rozšířili o produkty z kravského mléka vyráběné bez dochucovadel, barviv a jiné nedobré chemie.

Přehled všech trhů na celý týden najdete na Vitalia.cz vždy v pondělí.

Na farmářském trhu v Plzni se také poprvé představí pečivo a sladkosti od Petra Pištece. Semolinové a konopné chleby, žitné celozrnné chleby mnoha příchutí (česnek, šalvěj…), a pozor – 15 druhů sušenek neobvyklých příchutí: brusinkové, levandulové, konopné…, dále kokosky tmavé, pomerančové, bílé, ovesné, skořicové, mátové…

Další podrobnosti o aktuální nabídce najdete zde: Plzeňské farmářské trhy v sobotu

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!