Hlavní navigace

Plzeňské farmářské trhy v sobotu

[Tisková zpráva] Opět se blíží termín konání Plzeňských farmářských trhů. Uskuteční se v sobotu 25. září na nádvoří hotelu Gondola (Pallova 12, Plzeň) nedaleko Mlýnské strouhy od 8 do 13 hodin.

Sdílet

Po kratší přestávce se můžete těšit na zeleninu z Litoměřic od pana Kostky, informuje Tomáš Popp z občanského sdružení ENVIC. Skvělé saláty nabídne Jihočeská zelenina. Bude dokonce i rukola. Ovoce bude také dostatek – jablka, švestky, ringle…

Nabídka mléčných výrobků bude rozšířena o lahůdky z minimlékárny JOMA z Janovic nad Úhlavou. Jedná se o produkty z kravského mléka vyráběné bez dochucovadel, barviv a jiné nedobré chemie. Šumaváček z produkce minimlékárny JOMA se stal v kategorii Mléko a mléčné výrobky vítězem soutěže o regionální potravinu Plzeňského kraje.

Přehled všech trhů na celý týden najdete na Vitalia.cz vždy v pondělí.

Rozhodně si nenechte ujít pečivo a sladkosti od pekaře Petra Pištece: 

I sortiment uzenin a masa bude jako vždy široký. Představí se řeznictví Šneberger, Angus meat, Zefa Volary a řeznictví DELICAT. Vysoká kvalita nabízených masných výrobků už je standard. Pojízdná prodejna Biodomů nabídne maso (hovězí, jehněčí) z ekologických chovů v Plzeňském kraji.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).