Hlavní navigace

Farmářský trh na Náplavce se v sobotu výjimečně nekoná

13. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pokud jste se v sobotu chystali na pravidelný trh na Náplavce, odložte návštěvu o týden. Nebo zkuste jiné tržiště. Požadatelé upozorňují, že tuto sobotu, 16. dubna, se výjimečně nekoná pravidelný trh na Náplavce. „Rádi bychom návštěvníky pozvali na trhy na Jiřáku a na Kubáni. Budou zde oblíbené suroviny a potraviny a určitě si vyberete,“ slibují pořadatelé.

Pokud jste se v sobotu chystali na pravidelný trh na Náplavce, odložte návštěvu o týden. Nebo zkuste jiné tržiště.

Požadatelé upozorňují, že tuto sobotu, 16. dubna, se výjimečně nekoná pravidelný trh na Náplavce. „Rádi bychom návštěvníky pozvali na trhy na Jiřáku a na Kubáni. Budou zde oblíbené suroviny a potraviny a určitě si vyberete,“ slibují pořadatelé.


Namísto sobotního farmářského trhu se na Náplavce koná akce Lodě na vodě, se kterou farmářské tržiště nemá nic společného.

KL20-hlasovnai

Další Náplavka, tedy 23. dubna 2011, se koná normálně jako obvykle. „Všechny fanoušky Náplavky srdečně zveme na „exkurzi“ na Kubáň a na Jiřák! Těšíme se na vás zase 23. dubna od 8 do 14 hodin.“

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období. Vybírat můžete také z našeho katalogu trhů:

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).