Hlavní navigace

Tip na víkend: Saunování a koupání při svíčkách

23. 9. 2010

Sdílet

Překvapte partnera romantickým večerem ve vířivce nebo sauně v Aquapalace Praha. Otevírací doba je tuto sobotu mimořádně prodloužena do půl jedenácté. Překvapte svého partnera a udělejte si romantický večer v Aquapalace Praha. Během víkendu v sobotu 25. září 2010 je pro všechny milovníky romantiky připraveno koupání a saunování při svíčkách.

Překvapte partnera romantickým večerem ve vířivce nebo sauně v Aquapalace Praha. Otevírací doba je tuto sobotu mimořádně prodloužena do půl jedenácté.

Překvapte svého partnera a udělejte si romantický večer v Aquapalace Praha. Během víkendu v sobotu 25. září 2010 je pro všechny milovníky romantiky připraveno koupání a saunování při svíčkách.

Za doprovodu příjemné relaxační hudby si můžete s partnerem vychutnat romantiku ve Vodním i Saunovém světě. Večer začíná od osmi hodin a připraveno je i mimořádné vstupné 350,– Kč.

Do aquaparku pohodlně a zdarma

Na místo se snadno a rychle dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace­.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Hledáte bazén? Vyberte si v našem katalogu bazénů.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).