Hlavní navigace

Tip na dárek pro ajťáky a milovníky rybiček: akvárium na obrazovce

14. 12. 2010

Sdílet

Rybičky jako živé – a nemusíte čistit akvárko! Server Slunečnice.cz připravil bohatou nabídku netradičních dárků a také nejrůznějších spořičů, šetřičů a dalších programů s vánoční tématikou. Řada z nich je volně ke stažení. Více zde: Vánoční blbinky A jestli máte někoho blízkého, koho už nebaví pohled na klasické spořiče obrazovky, které pouze střídají předem definované obrázky, potěšte ho něčím zábavnějším. Rozjasněte monitor pomocí trojrozměrného a realisticky ztvárněného akvária plného…

Rybičky jako živé – a nemusíte čistit akvárko! Server Slunečnice.cz připravil bohatou nabídku netradičních dárků a také nejrůznějších spořičů, šetřičů a dalších programů s vánoční tématikou.

Řada z nich je volně ke stažení. Více zde: Vánoční blbinky

A jestli máte někoho blízkého, koho už nebaví pohled na klasické spořiče obrazovky, které pouze střídají předem definované obrázky, potěšte ho něčím zábavnějším. Rozjasněte monitor pomocí trojrozměrného a realisticky ztvárněného akvária plného rybiček.

Můžete si určit nejen vzhled samotného akvária, ale také druh a množství rybiček, které se v něm pohybují. Jednotlivé rybičky lze přitom do akvária libovolně přidávat a následně je z něj i odebírat. Mnohé uživatele potěší také možnost obyvatele vodního světa nakrmit.


Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).