Hlavní navigace

Test lyžařských středisek 2011

Redakce

Chystáte se lyžovat a nevíte, jaké středisko navštívit? Časopis dTest připravil přehled cen šestidenních skipasů do všech českých a slovenských středisek. Nechybějí ani některé zahraniční destinace a další informace o lyžařských areálech. Test lyžařských středisek: ZDE Kompletní celoevropský přehled s možností řazení a vyhledávání podle detailních kritérií, jako jsou ceny a vybavenost, naleznete na www.dtest.cz/lyzarska-strediska. Výsledky průzkumu cen lyžařských středisek jsou dostupné zdarma.

Doba čtení: 1 minuta

Chystáte se lyžovat a nevíte, jaké středisko navštívit? Časopis dTest připravil přehled cen šestidenních skipasů do všech českých a slovenských středisek. Nechybějí ani některé zahraniční destinace a další informace o lyžařských areálech.

Test lyžařských středisek: ZDE

Kompletní celoevropský přehled s možností řazení a vyhledávání podle detailních kritérií, jako jsou ceny a vybavenost, naleznete na www.dtest.cz/ly­zarska-strediska. Výsledky průzkumu cen lyžařských středisek jsou dostupné zdarma.

„Česká lyžařská střediska patří v celoevropském kontextu k menším, skromnějším a relativně méně vybaveným. Průzkum ovšem nepotvrdil fámu o drahotě na českých horách. V celoevropském srovnání vychází lyžařská střediska v ČR nejlevněji. Kdo touží po velkých a relativně levných horách, zamíří na Slovensko,“ píše dTest.

Na webových stránkách dTestu najdete také test lyžařských brýlí. Speciálně se věnuje modelům pro lidi s dioptrickými brýlemi, kteří mají výběr značně ztížený.