Názory k článku
Žádná zdravotní obtíž neexistuje sama o sobě, říká lékařka

Jan Hrach aura:10
16. 1. 2018 0:22 Nový

Podrobnosti

Mohli byste rozvést, co přesně myslíte „rezonancí“ v „Funkce těchto nových přístrojů spočívá ve schopnosti vysílat infrapaprsky o specifické vlnové délce, které jsou zachycovány zdravými buňkami a jsou v rezonanci s nepoškozenou DNA.“ a „předáváním informace o zdraví“ v „Dochází tak k předávání ideální informace imunitnímu systému o původním zdraví.“?

Přijde mi, že to tu kleslo ještě víc a už ten text nedává ani smysl (předtím šlo třeba rozporovat nějaká fakta nebo tak) a doufám, že mi jenom něco uchází.

tsd aura:10

co na to ČLK

celé vlákno

Paní doktorka po revoluci chytila ten správný vítr a vydala se na cestu soukromé univerzální terapeutky. Aby ne, když lázeňští lékaři jsou tak mizerně placeni.
Léčí dokonce i ozdravnými paprsky za pomoci zřejmě velmi drahého infra přístroje. ( ve stylu - kde borový zaváněl háj ). Zřejmě ještě neslyšela o infrasauně. K tomu homeopatie, akupunktura a je z toho "celostní" medicína.
Článek někoho hodně pobaví, pro někoho to může být zajímavé, pro někoho horor.
tsd
P.S. ale nejspíš tragikomedie pro bohaté rakouské paničky.

Jiří Macek aura:10
16. 1. 2018 8:35 Nový

Re: co na to ČLK

celé vlákno

Fanaticky věřící ani fanaticky nevěřící lidi člověk nepřesvědčí. Tak si jen dovolím poznámku, že hodně chytrých a vzdělaných lidí ve světě to vidí trochu jinak. Neodvážil bych si dedukovat, o čem paní doktorka slyšela a neslyšela, ale za hlupáka a člověka bez výsledků ji nepovažuji.

takyskorodoktor aura:10

Re: co na to ČLK

celé vlákno

Také jí nepovažuji za hlupáka, ale za chytrolína. Paní doktorka totiž používá jak účinné, schválené metody léčby, tak i ty slušně řečeno "nestandardní". Já ovšem nepochybuji o tom, že za případným úspěchem léčby stojí standardní postupy a ne výše kritizovaná "rezonance". Také jsem nepochopil, co tím chtěl básník říci, ale už to ani nekomentuji, protože podobných blbin je na světě tolik, že se nedají ani spočítat. Je to ovšem jen díky faktu, že lidská blbost je neomezená. Je jen s podivem, kam až může klesnout úroveň článku.
Pro mojí maličkost je článek humorný horor, jinak se to vyjádřit nedá.
tsd