Hlavní navigace

Soutěž o výživě je ve finále

8. 2. 2010

Sdílet

Chcete vařit chutně a přitom zdravě? Není vám lhostejné, co jíte? Zajímá vás, jak upravit svoji váhu bez nesmyslných diet? Pak by právě vám mohly být určeny vzdělávací přednášky o jídle a našem těle. Soutěž o tři poukazy, každý v hodnotě 980 korun, končí dnes přesně o půlnoci.

Soutěž již byla ukončena! Podívejte se na soutěžní recepty!

Server Vitalia.cz vyhlásil ve spolupráci se společností BOOTCAMPS soutěž pro milovníky jídla o tři poukazy na nutrition bootcamp. Nejbližší se bude konat v termínu od 6. 4. do 27. 4. 2010. Během seminářů se mimo jiné dozvíte, jak jednoduše upravit stravování, aby šla vaše váha směrem dolů. Lektoři se zaměří na jednotlivé zázračné hubnoucí prostředky a doplňky stravy. Pokusí se vysvětlit, jak funguje vaše tělo a proč je na čase se ho naučit poslouchat. V průběhu roku budou vyhlašovány další termíny, můžete si vybrat podle vašich možností.

Šanci vyhrát mají všichni, kteří nám pošlou svůj zeleninový recept na adresu soutez@vitali­a.cz, a to nejpozději do dnešní půlnoci. Pravidla a další informace si můžete připomenout v úvodním článku soutěže Zajímá vás jídlo? Pošlete nám recept a vyhrajte!

Děkujeme všem, kteří nám již recepty zaslali! Tři výherce vyhlásíme 10. února a rovněž tu najdete vybrané soutěžní recepty.

POZOR! Již příští pondělí vyhlásíme novou soutěž. Tentokrát o tři poukazy na sportovní kurz – vital bootcamp.

Ilustrační foto: agentura SXC

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).