Hlavní navigace

Sedmý benefiční večer pro Jizerky se blíží

16. 3. 2009

Sdílet

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor pořádá benefiční večer, plánovaný na 1. dubna od 18 hodin v Experimentálním studiu v areálu libereckých Lidových sadech. A není to apríl! Návštěvníky čeká stručné seznámení s nejzajímavějšími aktivitami Nadace, předčítání z nové knihy o jizerskohorských pomníčcích „Připomínky zašlých časů“ a vystoupení dětského hudebního souboru ZUŠ Liberec. Po ukončení programu bude prostor pro diskusi za přítomnosti nejznámějších „patronů“ Jizerských hor.

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor pořádá benefiční večer, plánovaný na 1. dubna od 18 hodin v  Experimentálním studiu v areálu libereckých Lidových sadech. A není to apríl!

Návštěvníky čeká stručné seznámení s nejzajímavějšími aktivitami Nadace, předčítání z nové knihy o jizerskohorských pomníčcích „Připomínky zašlých časů“ a vystoupení dětského hudebního souboru ZUŠ Liberec. Po ukončení programu bude prostor pro diskusi za přítomnosti nejznámějších „patronů“ Jizerských hor.

Vstupné bude na benefici dobrovolné. Můžete si tedy zvolit sami, jakou částkou přispějete na ekologickou výchovu dětí na základních školách.

Vstupenky si můžete zamluvit do 25. března u Ondřeje Petrovského, tel.: 605 701 503, e-mail: jizerky@atlas.cz

Sport-relax-Cestovani-benefice

Další informace o Nadaci můžete získat http://jizerky­.ecn.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).