Hlavní navigace

S miminem letadlem po Evropě

29. 1. 2010

Sdílet

Měšec.cz: Jaké jsou nástrahy cestování, pokud s sebou máte malé dítě? Je lepší pár let vydržet doma, nebo je cestování s miminkem reálné? A o kolik se vám zvýší náklady?  Léta cestujete po celém světě a jen máloco vás už v na letištích, v hotelech či při využívání veřejné dopravy velkých světových metropolí může překvapit. Tedy až do okamžiku, kdy začnete cestovat s malým dítětem.Najednou řešíte věci, které jste si předtím vůbec neuvědomovali. Je lepší zůstat pár let doma, nebo je cestování s…

Měšec.cz: Jaké jsou nástrahy cestování, pokud s sebou máte malé dítě? Je lepší pár let vydržet doma, nebo je cestování s miminkem reálné? A o kolik se vám zvýší náklady? 

Léta cestujete po celém světě a jen máloco vás už v na letištích, v hotelech či při využívání veřejné dopravy velkých světových metropolí může překvapit. Tedy až do okamžiku, kdy začnete cestovat s malým dítětem.Najednou řešíte věci, které jste si předtím vůbec neuvědomovali. Je lepší zůstat pár let doma, nebo je cestování s miminkem reálné? Zvyšují se cestováním ve třech náklady oproti cestování v páru, a o kolik?

Podívejme se na konkrétní příklad prodlouženého víkendu v Římě se čtyřměsíčním dítětem. Žádné informace získané z tiskových oddělení a PR zpráv, pouze osobně ověřené skutečnosti. Na co si dát pozor při nákupu letenky, jaké věci je dobré mít sebou do letadla a další praktické informace si přečtěte v článku S miminkem letadlem po Evropě – ano či ne? na serveru Měšec.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.