Hlavní navigace

První Zbraslavské jarmarky – dobrý nákup, jídlo, pití a zábava pro děti!

23. 8. 2010

Sdílet

Rodinné centrum Pexeso ve spolupráci s MČ Praha – Zbraslav pořádá trhy s regionálními a českými potravinami a výrobky na Zbraslavi. „Chceme Zbraslavanům a lidem z okolí nabídnout kvalitní suroviny jako alternativu k potravinám bez tváře ze supermarketů. Naším cílem není vytvořit velký trh, ale spíš komunitní událost,“ uvádějí pořadatelé.

Rodinné centrum Pexeso ve spolupráci s MČ Praha – Zbraslav pořádá trhy s regionálními a českými potravinami a výrobky na Zbraslavi.

„Chceme Zbraslavanům a lidem z okolí nabídnout kvalitní suroviny jako alternativu k potravinám bez tváře ze supermarketů. Naším cílem není vytvořit velký trh, ale spíš komunitní událost,“ uvádějí pořadatelé.

První trhy na Zbraslavském náměstí můžete navštívit v sobotu 11. září mezi osmou a čtrnáctou hodinou. Další jarmark se chystá na 18. 9. a pak pravděpodobně každých 14 dní, vždy od 8 do 12 hodin.

Přijďte si pro čerstvou zeleninu, ovoce a bylinky z bohaté zářijové sklizně českých farmářů. Těšit se můžete také na čerstvé mošty, poctivé sýry a mléčné výrobky, mouky, pečivo a koláče z ruční výroby, biomaso a uzeniny, domácí vejce a med, čerstvý burčák z hroznů, pivo vyráběné tradiční recepturou, originální podomácku šité a pletené oblečení a doplňky na děti i dospělé.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ S DOPROVODNÝM PROGRAMEM!

Živá muzika na místě, v Městské zahradě můžete pří pití lahodného burčáku z Moravy shlédnout tematickou výstavu „Pojďme na to místně“, pro děti bude divadélko, tvoření z obilí a zeleniny a dílna „od obilí k chlebu“.

Program v Městské zahradě 20 Kč/osoba. Po celý víkend pak můžete ochutnat jídla, koláče a buchty z farmářských surovin v restauraci Škoda Lásky a cukrárně U Zámku na náměstí.

Informace o trhu naleznete na www.zbraslavske­jarmarky.cz a také v katalogu farmářských trhů:

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).