Hlavní navigace

Příměstské tábory v Karlových Varech pokračují

2. 7. 2009

Sdílet

Nevíte kam s dětmi o prázdninách? Jednou z možností jsou příměstské tábory, které vyváženě kombinují program ve městě i v přírodě. Pořadatel se může zaměřit na různorodost zájmů zúčastněných dětí a vytvořit tak kvalitní program šitý dětem na míru. Výhodou příměstských táborů je i fakt, že tato varianta je levnější než klasické tábory a díky odpolednímu odchodu dětí k rodičům odpadá tradiční stesk po domově. Mateřské centrum navíc jako jediné na Karlovarsku přijímá děti již od tří let.…

Nevíte kam s dětmi o prázdninách? Jednou z možností jsou příměstské tábory, které vyváženě kombinují program ve městě i v přírodě. Pořadatel se může zaměřit na různorodost zájmů zúčastněných dětí a vytvořit tak kvalitní program šitý dětem na míru.

Výhodou příměstských táborů je i fakt, že tato varianta je levnější než klasické tábory a díky odpolednímu odchodu dětí k rodičům odpadá tradiční stesk po domově. Mateřské centrum navíc jako jediné na Karlovarsku přijímá děti již od tří let. Poskytovaná služba je přitom velice náročná, vzhledem k citové nevyzrálosti dítěte.

Zkušenosti z předcházejících let ukázaly, že je dobré zaměřit každý den na jinou volnočasovou aktivitu. Proto i letos připravilo karlovarské mateřské centrum novinky. Jednou z nich je den na golfovém hřišti. Děti se krátce seznámí s historií hřiště, chybět nebude ani jízda ve vozíčkách a samotnou hru si vyzkouší pod dohledem zkušené trenérky.

Poprvé zařadilo mateřské centrum do programu návštěvu Galerie umění v Karlových Varech. Tábornící se zajímavou formou seznámí se stálou expozicí a budou moci obdivovat alespoň některé ze slavných obrazů českého umění 20.století. Podrobnosti k táborům najdete na stránkách mateřského centra.

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).