Hlavní navigace

Prasečí chřipka zamířila do Ruska z Čech

29. 5. 2009

Sdílet

Třetí případ nákazy virem takzvané prasečí chřipky v Rusku byl zaregistrován u ženy z Běloruska, která trvale žije v Itálii, ale na služební cestu do Moskvy přiletěla z Prahy, informuje agentura čtk. Žena se před tím zdržovala ve Spojených státech. Dva předchozí případy „prasečí chřipky“ byly v Rusku zjištěny u ruských občanů, kteří se vrátili z Dominikánské republiky respektive ze Spojených států. Ti jsou již vyléčeni.   

Třetí případ nákazy virem takzvané prasečí chřipky v Rusku byl zaregistrován u ženy z Běloruska, která trvale žije v Itálii, ale na služební cestu do Moskvy přiletěla z Prahy, informuje agentura čtk. Žena se před tím zdržovala ve Spojených státech.

Dva předchozí případy „prasečí chřipky“ byly v Rusku zjištěny u ruských občanů, kteří se vrátili z Dominikánské republiky respektive ze Spojených států. Ti jsou již vyléčeni.   

Čtěte dále „Komu hrozí prasečí chřipka?“

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Své profesní působení v médiích zahájila v týdeníku Reflex. Pracovala v kreativním týmu TV NOVA a vedla sekci Sport a relax serveru Vitalia.cz vydavatelství Internet Info. Podílela se také na jeho dalším projektu, serveru 120na80.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).