Hlavní navigace

Poslední letošní trhy na Andělu

31. 8. 2010

Sdílet

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru!  Městská část Praha 5 pořádá v pátek 3. září poslední letošní farmářské trhy. Ve více než dvou desítkách stánků umístěných na pěší zóně Anděl si návštěvníci budou moci od 8 do 18 hodin vybrat z bohaté nabídky kvalitního a čerstvého zboží od soukromých zemědělců a výrobců.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Městská část Praha 5 pořádá v pátek 3. září poslední letošní farmářské trhy. Ve více než dvou desítkách stánků umístěných na pěší zóně Anděl si návštěvníci budou moci od 8 do 18 hodin vybrat z bohaté nabídky kvalitního a čerstvého zboží od soukromých zemědělců a výrobců.

„V letošním roce zorganizovala Praha 5 celkem čtyři farmářské trhy. Vždy jsme dbali na vysokou kvalitu nabízeného zboží i na jeho český původ. Velký zájem ze strany prodejců i nakupujících nám potvrdil, že pořádání farmářských trhů je cestou, kterou by se městská část měla vydat i v příštích letech,“ říká radní Aleš Kohout, který má na starosti podporu podnikání. „Vzhledem k tomu, že nabídka čerstvého sezónního sortimentu již pomalu končí, jsou zářijové farmářské trhy v letošním roce těmi posledními,“ dodává Kohout.

Pro návštěvníky jsou připraveni utopenci a nakládaný hermelín od neziskové organizace Portus, čerstvé bylinky, sadba a letničky, pečivo, houby, sýry, mošty, ovocné čaje se skutečným ovocem, vejce, čokoládové lanýže, ovoce a zelenina, košíky, pštrosí produkty, uzenářské výrobky včetně rybích, včelí a rakytníkové produkty a oblíbené směsi koření.

Přehled trhů na celý týden najdete na Vitalia.cz vždy v pondělí.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).