Hlavní navigace

Podvádíte? Nebo jste podváděni?

Redakce

Populární psycholog a manželský poradce Petr Šmolka vydává knihu s všeříkajícím názvem: Nevěra – Pro podváděné a podvádějící. Autor nabízí vlastní definici pojmu nevěra a přehled jejích hlavních typů. Pozornost věnuje možným zdrojům a motivacím promiskuitního jednání. Pro „postižené“ přináší řadu užitečných informací o možnostech svépomoci, odborníkům je věnována kapitola o poradenské pomoci.

Doba čtení: 1 minuta

Populární psycholog a manželský poradce Petr Šmolka vydává knihu s všeříkajícím názvem: Nevěra – Pro podváděné a podvádějící.

Autor nabízí vlastní definici pojmu nevěra a přehled jejích hlavních typů. Pozornost věnuje možným zdrojům a motivacím promiskuitního jednání. Pro „postižené“ přináší řadu užitečných informací o možnostech svépomoci, odborníkům je věnována kapitola o poradenské pomoci.

Čtivě podaný výklad je doplněn řadou konkrétních případů z praxe. Pokud byste mohli být jedním z nich, nevěšte hlavu – nevěru autor nechápe pouze jako poruchu vztahu, ale zároveň i jako šanci na pozitivní změnu.

Více: Nevěra  – Pro podváděné a podvádějící

Co je to nevěra / Motivace a příčiny nevěr / Hlavní typy aneb abeceda nevěr / Poradenská a terapeutická pomoc