Hlavní navigace

Podvádíte? Nebo jste podváděni?

23. 6. 2010

Sdílet

Populární psycholog a manželský poradce Petr Šmolka vydává knihu s všeříkajícím názvem: Nevěra – Pro podváděné a podvádějící. Autor nabízí vlastní definici pojmu nevěra a přehled jejích hlavních typů. Pozornost věnuje možným zdrojům a motivacím promiskuitního jednání. Pro „postižené“ přináší řadu užitečných informací o možnostech svépomoci, odborníkům je věnována kapitola o poradenské pomoci.

Populární psycholog a manželský poradce Petr Šmolka vydává knihu s všeříkajícím názvem: Nevěra – Pro podváděné a podvádějící.

Autor nabízí vlastní definici pojmu nevěra a přehled jejích hlavních typů. Pozornost věnuje možným zdrojům a motivacím promiskuitního jednání. Pro „postižené“ přináší řadu užitečných informací o možnostech svépomoci, odborníkům je věnována kapitola o poradenské pomoci.

Čtivě podaný výklad je doplněn řadou konkrétních případů z praxe. Pokud byste mohli být jedním z nich, nevěšte hlavu – nevěru autor nechápe pouze jako poruchu vztahu, ale zároveň i jako šanci na pozitivní změnu.

Více: Nevěra  – Pro podváděné a podvádějící

Co je to nevěra / Motivace a příčiny nevěr / Hlavní typy aneb abeceda nevěr / Poradenská a terapeutická pomoc

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).