Hlavní navigace

Plzeňské farmářské trhy prodlužují termíny konání

26. 10. 2010

Sdílet

Vzhledem k zájmu návštěvníků Plzeňské farmářské trhy pokračují až do listopadu. Vzhledem k zájmu návštěvníků o Plzeňské farmářské trhy a produkty na nich prodávané se pořadatelé rozhodli jejich pořádání prodloužit až do listopadu. Plzeňské farmářské trhy se uskuteční i v sobotu 13. 11. Přehled farmářských trhů na celý týden vždy v pondělí na Vitalia.cz.

Vzhledem k zájmu návštěvníků Plzeňské farmářské trhy pokračují až do listopadu.

Vzhledem k zájmu návštěvníků o Plzeňské farmářské trhy a produkty na nich prodávané se pořadatelé rozhodli jejich pořádání prodloužit až do listopadu.

Plzeňské farmářské trhy se uskuteční i v sobotu 13. 11.

Přehled farmářských trhů na celý týden vždy v pondělí na Vitalia.cz.

V prodeji bude kompletní sezónní sortiment zeleniny, ovoce, prodávat se budou mléčné i masné výrobky a mnoho dalšího.

Na Plzeňských farmářských trzích můžete ochutnat a zakoupit velmi kvalitní, autentické, místní (tuzemské) potraviny pěstované azpracovávané s láskou a respektem k zákazníkům, kterým jsou určeny. Pěstitelé, chovatelé, zpracovatelé pracují i s ohledem k životnímu prostředí, krajině, hospodářským zvířatům i místu působnosti.

Na Plzeňských farmářských trzích rozhodně nenakoupíte potraviny plné umělých ochucovadel, stabilizátorů, barviv a dalších látek zakrývajících nevalnou kvalitu výchozích surovin. Nehledejte ani zeleninu či ovoce neznámého původu, přepravovaného tisíce kilometrů napříč Evropou.

Naopak můžete očekávat setkání s lidmi, kteří pro vás s velkou péčí pěstují a vyrábějí ty nejkvalitnější a nejlahodnější potraviny, vzkazují pořadatelé.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).