Hlavní navigace

Pevná prsa? Žádné cviky, ale mazat rozdrceným kmínem!

14. 7. 2010

Sdílet

Na internetu můžete nalézt tisíce rad „Jak si udržet pevná prsa bez plastiky“. Některé ženy posilují, jiné si svůj dekolt pravidelně mažou „zaručenými“ krémy, sprchují studenou vodou, nebo dokonce ledují! Po pevných prsou však ženy toužily i v minulosti. Příručky o kráse, které v hojném množství vycházely v 16. a 17. století, doporučovaly v receptech pro krásnou pokožku cokoli, od drcených perel a vepřového sádla až po holubí trus a žabí oči.

Na internetu můžete nalézt tisíce rad „Jak si udržet pevná prsa bez plastiky“. Některé ženy posilují, jiné si svůj dekolt pravidelně mažou „zaručenými“ krémy, sprchují studenou vodou, nebo dokonce ledují!

Po pevných prsou však ženy toužily i v minulosti. Příručky o kráse, které v hojném množství vycházely v 16. a 17. století, doporučovaly v receptech pro krásnou pokožku cokoli, od drcených perel a vepřového sádla až po holubí trus a žabí oči.

Jean Liebault, autor Tří knih pro zkrášlení lidského těla z roku 1582, radí ženám: „Žena, která si chce udržet malá a pevná prsa, nechť rozmělní semínka kmínu spolu s vodou v kašovitou hmotu a tuto přiloží na svá prsa, která pak pevně opásá pruhem látky máčeným ve vodě a vinném octě… Po třech dnech nechť vše odstraní a namísto toho přiloží na prsa drcené liliové cibulky smíšené s vinným octem, pevně přiváže kusem látky a ponechá v klidu po další tři dny.“

Speciál Silikozy.cz – vše, co jste o nich chtěli vědět

E-shop  – Trička No Silicone, 100 % Nature!

Pro ženy, které se nebojí jít „s ňadry na trh“, jsme připravili „natural“ trička. Můžete si je objednat v našem e-shopu a říct spolu s námi: Stop silikozám! No Silicone, 100 % Nature! Tričko samozřejmě rádi pošleme i „stoprocentně natural“ mužům.

Soutěž Krása prsou – vyhrajte iPhone!

Jaká prsa jsou krásná? Vaše? Pošlete nám svoji fotografii nebo fotku své partnerky, ženy, přítelkyně… a vyhrajte nový iPhone!

Anketa  – silikony, nebo natural?

Silikonové nebo jinak vylepšené poprsí vyvolává rozdílné emoce. Jak jste na tom vy? Odpovězte na tři otázky a pomozte nám tak zjistit, jak v Česku vnímáme ňadra jako taková, potažmo ňadra, které tak docela nestvořila příroda.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).