Hlavní navigace

Panika na Wimbledonu - Slováci se nakazili prasečí chřipkou

29. 6. 2009

Sdílet

Tenisový svátek ve Wimbledonu má nevídaný problém – podle slovenské televize Joj se v Londýně dva slovenští tenisté nakazili prasečí chřipkou. Informoval o tom server Aktuálně.cz. Podle stanice Joj měli Filip Polášek a Michal Mertiňák pozitivní testy na tuto nemoc. Oba tenisté, kteří sdílejí jeden hotelový pokoj, to ale krátce poté popřeli, s tím, že mají jen teploty a nejsou v karanténě. Podle Mertiňáka hodlají dnes odjet domů na Slovensko.

Tenisový svátek ve Wimbledonu má nevídaný problém – podle slovenské televize Joj se v Londýně dva slovenští tenisté nakazili prasečí chřipkou. Informoval o tom server Aktuálně.cz.

Podle stanice Joj měli Filip Polášek a Michal Mertiňák pozitivní testy na tuto nemoc.

Oba tenisté, kteří sdílejí jeden hotelový pokoj, to ale krátce poté popřeli, s tím, že mají jen teploty a nejsou v karanténě. Podle Mertiňáka hodlají dnes odjet domů na Slovensko.

Ve Wimbledonu vzbudila zpráva rozruch. Ačkoliv se vedení turnaje k případu dosud nevyjádřilo, podle některých informací se někteří tenisté a tenistky bojí možné nákazy.

Autor článku

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).