Hlavní navigace

Oslavte 50. trh na Farmářském tržišti Kubáň a soutěžte o farmářský koš

18. 8. 2010

Sdílet

Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 21. srpna budou farmáři na tržišti Kubáň již po padesáté. U příležitosti 50. jubilejního trhu se organizátoři spolu s MČ Praha 10 rozhodli uspořádat soutěž pro návštěvníky Farmářského tržiště Kubáň o farmářský koš plný lahůdek v hodnotě 700 Kč.  Soutěž má dvě otázky. Jednu znalostní a druhou tipovací.

Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 21. srpna budou farmáři na tržišti Kubáň již po padesáté. U příležitosti 50. jubilejního trhu se organizátoři spolu s MČ Praha 10 rozhodli uspořádat soutěž pro návštěvníky Farmářského tržiště Kubáň o farmářský koš plný lahůdek v hodnotě 700 Kč. 

Soutěž má dvě otázky. Jednu znalostní a druhou tipovací.

Soutěžní otázka číslo 1:

Dnešní podobu získalo Kubánské náměstí v 50. letech 20. století. Krátce po dokončení Společenského domu (dnes hotel Mars) v roce 1961 byla za velkého srocení lidu odhalena deska s původním názvem „Náměstí Kubánské revoluce“. Víte, jaká významná zahraniční osobnost tuto desku odhalovala? Ze správných odpovědí bude vylosován výherce.

Soutěžní otázka číslo 2:

Společně se zahájením provozu Farmářského tržiště na Kubáni byl zprovozněn mlékomat, který je v provozu nonstop. Tipněte si, kolik litrů mléka bylo za tuto dobu (od 22. 5. do 22. 8. 2010) vytočeno. Vyhrává nejblíže tipující. 

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Můžete také hodnotit jednotlivá tržiště nebo vkládat vaše tipy a postřehy.

Odpovědní lístky jsou k dispozici od 17., 19. a 21. srpna (v tržní dny) na Farmářském tržišti Kubáň vždy ve stánku košíkářů (může být pokaždé jinde), kde budou lístky také vybírány. Na lístek uveďte správné odpovědi a kontakt, aby se s Vámi organizátoři v případě výhry mohli spojit.

Výherce farmářského koše bude mít zároveň příležitost nechat se provést po tržišti spoluorganizátorkou Šárkou Sedláčkovou, která mu poradí, co nejlepšího bude moci za výherní kredit na trhu nakoupit. Výherce bude znám do 31. srpna t.r. a bude zveřejněn na internetových stránkách www.farmarske­trziste.cz.

Aktuální termíny, informace a zajímavosti najdete na Vitalia.cz pod heslem FARMÁŘSKÉ TRHY

Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu…

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).