Hlavní navigace

Odstartoval 2. ročník soutěže o nejlepší asistentku

7. 5. 2010

Sdílet

Asociace Profesionálů v Administrativě (APA) dnes v prostorách Občanské plovárny oficiálně vyhlásila další ročník celostátní soutěže o TOPasistentku ČR pro rok 2010.  Ode dneška jsou tak přijímány přihlášky do již druhého ročníku, který opět vyhodnotí nejprofesionálnější asistentku či asistenta. Hlavním cílem soutěže o TOPasistentku je zvrátit mylné předsudky, které dosud v Čechách ulpívají na osobních asistentkách a asistentech. Soutěž je určena všem ženám i mužům starším osmnácti let, s…

Asociace Profesionálů v Administrativě (APA) dnes v prostorách Občanské plovárny oficiálně vyhlásila další ročník celostátní soutěže o TOPasistentku ČR pro rok 2010.  Ode dneška jsou tak přijímány přihlášky do již druhého ročníku, který opět vyhodnotí nejprofesionálnější asistentku či asistenta.

Hlavním cílem soutěže o TOPasistentku je zvrátit mylné předsudky, které dosud v Čechách ulpívají na osobních asistentkách a asistentech. Soutěž je určena všem ženám i mužům starším osmnácti let, s nejméně roční praxí na některé z pozic ve firemní správě, vykonávající svoji funkci na území ČR. Vítěz soutěže získá nejen velmi prestižní ocenění a nové přátele, ale také atraktivní věcné ceny.

Slavnostního startu nového ročníku se zúčastnila vítězka loňského klání Katarína Bašná ze společnosti HARTMANN – RICO a.s. Při této příležitosti převzala unikátní dárek v podobě otisku své pravé ruky na skleněném nosiči, a to přímo od prezidentky odborné poroty Elišky Haškové – Coolidge. Ruka má symbolizovat skutečnost, že každá dobrá asistentka je pravou rukou svého šéfa.

Kdo víc utrácí, ženy, nebo muži? Diskutujte ve Fóru na Vitalia.cz

“Vloni se historicky prvního ročníku účastnilo 300 přihlášených a letos očekáváme, že toto číslo bezpochyby překonáme. Také doufáme, že se do finálového kola probojuje některý z asistentů, kteří v loňském roce bohužel neuspěli,” komentuje spuštění soutěže Jan Poledník, prezident občanského sdružení APA.

Chcete se také přihlásit?

Přihlašovací formulář je k dispozici na stránkách Topasistentka.cz, kde soutěžící naleznou také doplňující informace. Další podrobnosti budou k dispozici rovněž na business serveru Podnikatel.cz, jenž se stal hlavním mediálním partnerem soutěže.

“Na business serveru Podnikatel.cz a také na všech jeho účtech v sociálních sítích budou pro účastníky klání i čtenáře k dispozici podrobné informace, videa a fotografie z jednotlivých kol i finálového večera. Do projektu jsme šli především s tím, že chceme jasně poukázat na to, že dobrý manažer se bez profesionální asistentky či asistenta neobejde,” zhodnotil spolupráci Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz, který zároveň zasedne v odborné porotě finálového večera.

Nový projekt BUSINESS (duo) PROMĚNY

U příležitosti vyhlášení druhého ročníku soutěže TOPasistentka ČR byl představen nový projekt BUSINESS (duo) PROMĚNY, soutěž o nejlepší změnu profesní image párů. Do té se mohou přihlásit kolegové pracující v rámci jedné společnosti, či ve firemní správě, ale také majitelé či společníci firem s minimálním počtem deset zaměstnanců.

Odměnou pro vítězný pár bude kompletní změna image a finanční odměna ve výši 20 tisíc korun. Registrace soutěžících bude probíhat do konce května na stránkách Asistentka.cz, hlasování o nejlepší pár pak na business serveru Podnikatel.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).