Hlavní navigace

Nová prodejna Český grunt v centru Prahy, ve svátky bude zavřeno

27. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Během pár dnů již druhá nově otevřená farmářská prodejna ze sítě Český grunt.   Krátce po prodejně na Národní třídě otevírá síť farmářských prodejen další obchod v centru metropole, a to v Dlážděné ulici 7. Více: Prodejna Český grunt Praha Dlážděná Pro poctivé farmářské potraviny sem můžete přijít už od pátku 27. 4. Ve všední dny bude mít otevřeno od 7:30 do 19:00 a v sobotu od 8:30 do 13:00 hodin.

Během pár dnů již druhá nově otevřená farmářská prodejna ze sítě Český grunt.
 

Krátce po prodejně na Národní třídě otevírá síť farmářských prodejen další obchod v centru metropole, a to v Dlážděné ulici 7.

Pro poctivé farmářské potraviny sem můžete přijít už od pátku 27. 4. Ve všední dny bude mít otevřeno od 7:30 do 19:00 a v sobotu od 8:30 do 13:00 hodin.

„Intenzivně pracujeme na tom, abychom se zákazníkům více přiblížili i v dalších regionech. Aktuální informace vám budeme přinášet průběžně,“ říkají představitelé Českého Gruntu.

Hledáte farmářský obchod? Seznam – FARMÁŘSKÉ PRODEJNY

Květnové sváteční dny

Na začátku května nás čekají dva sváteční úterky. V těchto dnech budou mít v prodejnách Českého Gruntu zavřeno. Vzhledem k dovoleným některých dodavatelů bude prodejna v Písku uzavřena i v pondělí 30. 4., upozorňuje Český Grunt. V ostatních obchodech bude v pondělí otevřeno standardně.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FAR­MÁŘSKÉ TRHY

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).