Hlavní navigace

Normální je mít dvě až tři děti, soudí čtenáři Vitalie

12. 11. 2009

Sdílet

Kolik dětí by si měl pořídit jeden pár, aby to bylo „normální“? Je pět dětí už moc a jedno málo? Podle čtenářů magazínu Vitalia.cz, kteří se zúčastnili ankety v článku Kolik je dnes normální mít dětí?, je ideální počet potomků dva až tři. Myslí si to 57% respondentů z 446 hlasujících v anketě. Druhou nejčastější odpovědí, jíž volilo 23% hlasujících, bylo maximálně jedno až dvě děti. Téměř stejný počet čtenářů, 22%, si ale myslí, že ideálním počtem jsou tři až čtyři potomci. Shodně po šesti…
Dovolená, děti, moře,prázdniny

Kolik dětí by si měl pořídit jeden pár, aby to bylo „normální“? Je pět dětí už moc a jedno málo? Podle čtenářů magazínu Vitalia.cz, kteří se zúčastnili ankety v článku Kolik je dnes normální mít dětí?, je ideální počet potomků dva až tři. Myslí si to 57% respondentů z 446 hlasujících v anketě.

Druhou nejčastější odpovědí, jíž volilo 23% hlasujících, bylo maximálně jedno až dvě děti. Téměř stejný počet čtenářů, 22%, si ale myslí, že ideálním počtem jsou tři až čtyři potomci. Shodně po šesti procentech respondentů získaly odpovědi čtyři až pět dětí a více než pět dětí. Anketa pokračuje, zapojit se do ní můžete i vy!

Autor článku

Zakladatel serveru Vitalia.cz a jeho šéfredaktor v letech 2008 až 2009

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).